Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a youtuberről? Mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/c/MeaGOfficial


Nemrég találtam rá itt gyk-n egy kérdés által. Ugyan szimpinek nekem se szimpi, sőt. Egy videóját se bírtam végignézni még, meg nekem egy ilyen kaliberű nő ne akarjon okoskodni a pénzügyekről. De konkrétan miket lehet tudni róla? Milyen sztorik vannak? Gáznak tűnik, de kb ugyanolyan, mint a többi magyar iNfLuEnSzEr, Viszkok Fruzsi meg ezek. Viszont ahogy látom ő sokkal jobban utáltabb. Miért? Lemaradtam.:(



2020. júl. 2. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az hogy totál felesleges a platformra.
2020. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Töröltetni fogja ezt a kérdést is a művésznő, figyeld meg.

Nem bírja a kritikát, töröltet mindent.


Röviden annyi, hogy nagyon "megvilágosodott" és osztja az észt, csak az a jó, amit ő gondol. Pl. Régen platinaszőke volt és kihívóan öltözött, most meg aki fel mer venni egy miniszoknyát, már r.banc.

Meg régen ő is evett húst, de amióta vegán, azóta mindenkit erre akar áttéríteni, aki húst/tejtermékeket/tojást fogyaszt, az az ő szemében rossz,meg ilyenek.

2020. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő ilyen Szabó Péter féle ember, női kiadásban, nem? Van valami motivációs kisfüzete is, amit meg lehet vásárolni. Igaz, érettségije sincs, szerinte felesleges. Én nem bírom sokáig hallgatni, zavar az akcentusa, olyan magyartalan és megjátszott. Nem szimpik az ilyen erőltetetten pozitív emberek.
2020. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5%
Ismerem személyesen és ő egy igazán érző lélek, ne bàncsàtok!
2020. júl. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy érző lélek, de nagyon narcisztikus és nem bírja a kritikát...


Nem "báncsuk" de aki képes videót csinálni arról, hogy a lefolyótisztító folyadék a kezéhez ért, ezért elment a sürgősségire és kitakaríttatta a lakást, annál van baj...

(YouTube, sürgősségire kerültem, ilyesmi címe van 30-31. perctől kezd erről beszélni.)

2020. júl. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!