Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vasvári Vivien szerintetek...

Vasvári Vivien szerintetek szép, szexi nő?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2020. jún. 21. 11:12
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%

Szét van műtve.


A műtétei előtt nekem tetszett.

2020. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
49%
Igen, elég jó nő.
2020. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
84%
Műtétek előtt sokkal bájosabb volt kinézetre. Most se csúnya, csak nehéz elvonatkoztatni attól, hogy előtte milyen volt.
2020. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
77%
Teste nagyon jó, de az arca olyan meh...
2020. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
92%
Szolidabb sminkkel még kinéz valahogy, de szerintem ezzel a grillcsirkére szolizott bőrével és a hidrogénszőke hajával úgy fest inkább, mint egy igénytelen roma prostituált. Én a műtétei előtti képein sem látom szépnek.
2020. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
78%
Elég unalmas már mindenhol ennek a semmirekellő k....nak a nevét olvasni. Komolyan ki a tök ez, vagy mit tett le az asztalra? Kit érdekel mi van vele? Foglalkozzatok már értelmesebb dolgokkal mint az ilyen hitvány söpredék celebek, ha már mindenképpen szükségét érzitek hogy valakit "kövessetek", akkor tegyétek olyanokkal akik rászolgáltak, mondjuk olimpikonokkal vagy Oscar-díjasokkal, ne ilyen nagybetűs senkikkel...
2020. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
91%
Egy műtött arcú, maszkulin vonású nő, akiről sugárzik a megjátszott kirakat élete. Nekem nem tetszik, egyenesen taszító kinézete van. Ráadásul szét van effektezve a képe mindenhol. Egy ugazau, szép nőnek nincs szüksége ennyi effektre, hogy jól nézzen ki rajta. Ha szép nőre kell gondolnom akkor Palvin Barbi, Epres Panni, Edwin Marton felesége, Bodi Sylvi... ők nagyon szépek alapjaraton!
2020. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
86%
Hát a széptől nagyon messze van. De izlesek es pofonok.
2020. jún. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
87%
Igenis figyelemfelkeltő kinézete van a Vivinek! Én biztos végig stirolnem ha elmenne mellettem az utcan! A 30 kilós csontváz kozeledne felém, két szurrealis dinnyevel turbozva, maszkulin vekony, csontos arc két ferde virslivel és itt ott egy kis botox, higy még ilyesztobb vonasai legyenek! Ezt nem bamulnatok meg??? Szerintem 2 évig remalmaimban szerepelne!
2020. jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem tetszik. 33F
2020. jún. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!