Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » BTS?!! Mit tennél?? 🧡🧡🧡

BTS?!! Mit tennél?? 🧡🧡🧡

Figyelt kérdés

Hogy reagálnátok ha találkozhatnátok a tagokkal?

Mit kérdeznének/kérdeznél és szerintetek mit válaszolnának/válaszolnátok?

Nagyon érdekel. Természetesen csak elképzelni lehet, hogy mit csinálna az ember. Sírnál, sikítoznál, ölelgetnéd az idolt vagy esetleg lepacsiznál elsőnek vele?

(Minden gondolatodat bátran írd le).🧡🧡🧡



2020. jún. 19. 21:13
1 2
 11/15 anonim válasza:
47%

Állnék mint a cövek és nem mernék rájuk nézni, főleg nem a szemükbe. Egy szót se mernék kínyögni. Remegnék, izzadnék, elsápadnék, és a sírógörcs kerülgetne (sajnos nem az örömtől), és egyfolytában azon gondolkodnék, hogy mit gondolnak rólam. Egy szóval égetném magam. Nagyon shy vagyok xD


Mivel nem írtam olyan egyértelműen, Army vagyok.<3

2020. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
19%

Kérnék egy képet az tuti.

Namjoon-nak meg elkérném a számát (tuti nem adná meg,de vagyok olyan pofátlan lol)

2020. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha koncerten látnám őket az első sorból akkor tuti, hogy egy picit bekönnyeznék már csak az örömtől is, hogy eljutottam egy bts koncertre. Vagy ha fan találkozóra eljutnék akkor nemhogy koreai, de még egy magyar szó sem jutna az eszembe...😅


Ha csak úgy az utcán, étterembe vagy egy boltba látnám őket, akkor biztos, hogy nem mennék hozzájuk oda, mert nem szeretném zavarni őket. Viszont nagyon lesápadnék, nagyon izgatott lennék és rohadt sok fotót csinálnék róluk, hogy meglegyenek emlékbe, hogy én valaha is láttam őket élőben(viszont azokat a képeket sehová sem posztolnám soha, csak tartogatnám a telefonomba).😅😂


Ui.: Remélem azért egyszer tényleg találkozom velük .🤗🥰

2021. aug. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Ha találkoznék velük vagy legalábbis meglátnám őket (például az utcán), akkor odakiabálnék, hogy: BTS, hwaiting (fighting)!

Integetnék nekik, majd békénhagynám őket, talán még képet is készítenék.

2021. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
semmit mert beszari vagyok lol max lőnék egy gyors képet,de eszemben sem volna belerondítani a magán szférájukba vagy ilyesmi őrült dolgok
2021. szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!