Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » BTS?!! Mit tennél?? 🧡🧡🧡

BTS?!! Mit tennél?? 🧡🧡🧡

Figyelt kérdés

Hogy reagálnátok ha találkozhatnátok a tagokkal?

Mit kérdeznének/kérdeznél és szerintetek mit válaszolnának/válaszolnátok?

Nagyon érdekel. Természetesen csak elképzelni lehet, hogy mit csinálna az ember. Sírnál, sikítoznál, ölelgetnéd az idolt vagy esetleg lepacsiznál elsőnek vele?

(Minden gondolatodat bátran írd le).🧡🧡🧡



2020. jún. 19. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok egy nagy ARMY, de magamat ismerve szerintem csak állnék, mint **** a lakodalomban, egy értelmes mondatot nem tudnék kinyögni és teljesen leégetném magam előttük. 😅😅
2020. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok mániákus kislány így semmit se csinálnék. Max megkérdezném őket, hogy bírják a rajongóikat elviselni.
2020. jún. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Hazavinném őket egy kávéra.
2020. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem lefagynák mint egy rossz windows xp.. aztán mikor realizálom hogy szépen lassan ott hagynak és voltam olyan hülye hogy nem mentem közelebb legalább megnézni őket, elkezdenék sirni lol

Közel menni hozzájuk meg szerintem lehetetlen, mondjuk annyira elvolnék képedve hogy mozdulni sem bírnák xd

2020. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nagyon izgatott lennék, de hagynám őket végezni a dolgukat. Tisztelném a magán szférájukat. Ha koncerten, az más tészta.
2020. jún. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Élőszőr csak próbálnám feldolgozni, hogy mi is történik, majd elkezdenék sikítozni és ugrálni. ;) <3
2020. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

ha adott lenne a környezet max. csak egy képet kérnék. kérdéseket semmiképp se tennék fel,mert először is nem akarom zavarni és feltartani őket.

mindenféle ilyen beteges módszert,hogy ölelgeted az idolt és sikítozol körülötte azt tényleg csak az elmédben valósítsd meg.

2020. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Lehet elkapna a fangöcs,de eszembe sem volna lerohanni őket, inkább csak a távolban(vagy éppen ahol állnák) készítenék róluk pár fotót/videót aztán gondolom ennyi, másat úgysem csinálsz velük, legalább is nem tudsz😂
2020. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha civilben mondjuk az utcán vagy valami nevezetességnél látnám őket akkor odamennék, esetleg képet kérnék tőlük, de ha a családjukkal lennének vagy épp étteremben ülnének akkor csak messziről csodálnám és képet csinálnék róluk :D
2020. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem koncerten találkoznék veluk akkor valószínűleg valami nagyon természet ellenes vigyor lenne az arcomon és vörös lenne a fejem,de nem tartanám őket fel egyáltalán.
2020. jún. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!