Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehetséges lenne, sikerülne?

Lehetséges lenne, sikerülne?

Figyelt kérdés

Van egy magyar "híresség", akit eléggé kedvelek. Tudjátok nézem youtubeon, instán meg ilyesmik. Kevesebb, mint két évvel idősebb nálam.

Azon gondolkoztam, lehetséges lenne, hogy barátkozzak vele?

Mert eléggé szimpatikus, eltudnám képzelni, hogy barátok vagyunk.

Tudom, hogy kicsi az esély, hogy ez megtörténjen, de gondoltam kiírom, nem veszthetek vele semmit.


Ha tudtok valamit, hogy hogyan próbálhatnám meg, akkor írjatok, légyszíves. ^^


És mielőtt valaki gondolná, nem vagyok belé szerelmes meg semmi ilyesmi.

(Bár eléggé úgy hangzok, mint egy elvakult fangirl, de nem tartom magam annak, azaz nem hinném, hogy az vagyok.)


Köszönöm a válaszokat. ♡



#barátság #híresség #Egypróbámegér
2020. jún. 16. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ki az? :D (ha szabad kérdeznem)

először írj rá,akármivel,hogy mennyire bírod stb. és ha nem ír vissza akkor hagyd,mert ha annyira se méltassa,hogy visszaírjon egy fannak,akkor vele nem fogsz tudni barátkozni.

viszont,ha vissza ír,akkor meg próbálkozz meg vele. de ne légy tolakodó. ha szerinted is élvezi a beszélgetést és nem olyan mintha csak szimpátiából írna vissza,akkor megint ne hajtasd (pl. későre ír vissza,nagyon röviden válaszol stb.)

volt egy “ismerősöm” aki egy külföldi,már nem is hírességgel,hanem soundcloud rapperrel összejött,szóval semmi se lehetlen.

2020. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm és..hát mikor rajzoltam neki akkor válaszolt, hogy jó lett. Mondjuk mikor először írtam neki, akkor nem válaszolt.(bár jobb is, kicsit megbántam(meg nem is) az üzenetet.(nem mintha annyira hülyeséget írtam volna))


De megfogom próbálni, hogy írok neki.

Szeretnék kicsit kilépni a komfórtzónámból, ezért is írtam ki ezt és gondoltam erre.


(Most kiírtam a bajom ide. Bocsánat. XD)

Szép estét!

Ha most leírnám, akkor valami tinip*csának fogok tűnni, vagy valami hardcore fangirlnek.

Es ebből szerintem le lehet vágni ki. XD

2020. jún. 17. 01:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!