Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bíró Mari miből szerezte a...

Bíró Mari miből szerezte a vagyonát?

Figyelt kérdés
2020. jún. 12. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom dolgozott...
2020. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A tiktokos Bíró Mari?

Mert neki nem hinném hogy túl nagy vagyona lennexd

2020. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én instagramon láttam, folyamatosan veszi a jégkrémeket, kondi termet is épített és még szaunája is van
2020. jún. 12. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos most csekkoltam.

Szerintem nem olyan gazdag ő,ha gazdag lenne nem ilyen házba lenne,nem a tyúkokkal lakna.

Úgy gondolom ez egy kattant nő,aki egyedül van,de az a baj nem tudom eldöntei hogy idióta vagy csak teteti.

Azért azt nem nevezném edzőteremnek,van egy fekvenyomópadja ami rozsdás,arra tesz macikat,stb.

Szaunát pedig nem is láttam.


Tehát visszatérve a kérdésre szerintem a nyugdíjából él és max.eladja a tojásait amit a tyúkok tojnak neki(bent a házbanxd)

2020. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


2percnél van a szauna

2020. jún. 12. 23:31
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Ó,el ne hidd már,nincs neki..Mondja hogy szauna,betakarja magát az a "szauna".

Nincs neki semmi ilyen dolga.

Egy csúnya házban lakik,nem gazdag egyáltalan.

2020. jún. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami adózásos dologgal foglalkozott anno, vagy számvitellel, az meg pénzes szakma. Valszeg abból, agyára is ment :D Mostanában meg a normál nyugdíja mellett szerintem van valamennyi pénze a youtube-ból, meg a tiktokból is. Az is lehet, amiket írnak, hogy ami terem a kertjében, azt eladja ide-oda, abból is jöhet valamennyi.
2020. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!