Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem szerette meg...

Csak szerintem szerette meg Jimin túlságosan Halseyt?

Figyelt kérdés

Mármint oké, persze az összes tag szereti meg minden de Jiminnel különösen jobban elvolt (attól függetlenül hogy amúgy Namjoon a kedvenc tagja) és ebben szerintem az is szerepet játszott hogy Jimin amolyan flörtölős típus és feloldja az embereket maga mellett (?)

De amúgy tényleg..ő hajolt felé a legjobban és még a hangját is dicsérte, sőt mikor felkerült egy interjúban hogy először nem mert bele nézni a szemeibe (mármint Halsey Jiminnek) Jimin azt mondta "baby look at me" és azért na,ez kicsit elég furán jött le és Halseyt is ezért elég jól szélt szedte néhány rajongó a kommentekben (félre értés ne essék, tudom hogy nem voltak/vannak együtt hisz akkor Halseynak is volt barátja plusz Jimin nem is tud angolul annyira és amúgyis lehetetlen lett volna csak mégis elég weird volt a dolog)



2020. jún. 5. 14:41
 1/9 A kérdező kommentje:
videó: [link]
2020. jún. 5. 14:42
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Barátok. Mindig is ilyen típusnak mutatkozott Jimin,ha láttad az american hustle life-ot akkor is ilyennek mutatkozik meg. Nem hinném,hogy van azzal baj,hogy Jimin bírja Halseyt,a többi tag is biztos,hiszen együtt dolgoztak vele.
2020. jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Jimin mindenkit ennyire szeret akivel összeteszik.
2020. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Jaj de szeretem ezt a "csak barátok", "neki akkor volt pasija" dumát... Látszik fiatalok vagytok még. Vagy ha nem, akkor simán naivak. De jobb is ez így.
2020. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Mindenbe nem kell belenézni,hogy esetleg járnak vagy kedvelik egymást. Azért mert egy nő és egy férfi közelebb kapcsolatban vannak egymással akkor már azt szerelemnek lehet titulálni? Itt senki se naiv,de most azért meg Halsey csinált egy számot a Bts-sel nem egyenlő azzal,hogy akármelyik tag vagy ő egy tagba belezúgott volna.
2020. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Na, tessék.. Én nem éppen arra gondoltam, hogy szerelmesek lennének egymásba vagy járnának. :) A kommented csak mégjobban ráerősített arra, hogy naiv vagy.
2020. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
87%
Azt csinál amit akar.
2020. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem azért, de nem is ismerjük ezeket az embereket. Oké, hogy a BTS-t szinte állandóan kamerák veszik, de hadd legyen már annyi privátszférájuk, hogy legalább mi ARMY nem piszkálunk bele a magánéletükbe. És nem tudom létezik-e olyan, hogy "túlságosan" szeretni valakit. Barátok, együtt dolgoztak.

És kicsit kitérve Jiminre. Ő alapból nagyon közvetlen szinte mindenkivel. De tényleg. Nézz meg néhány műsort, mindig ilyen az emberekkel.

2020. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
80%
Jimin tényleg mindenkivel ilyen flörtölős. Egy csomó videóban van, hogy zavarba hozza a rajongókat, a kamerás csajt, stb. Igaz, hogy nem tudhatjuk, mi folyik a kamerák mögött, de amit mi látunk, arra is sokszor rájátszanak, mert azt mondta az ügynökség. Szóval nem tudom :D
2020. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!