Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért vette meg Jungkook a...

Miért vette meg Jungkook a luxus apartmanját Szöülban, ha amúgy nem is él benne?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat ha lehet :)

2020. máj. 14. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal, sok a pénze, megteheti, hogy megvegyen egy olyan házat.
2020. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó,de igy akkor sincs sok értelme ha nincs ott🤷🏻‍♀️
2020. máj. 14. 16:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Befektetés
2020. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Ö Jungkook. Megteheti, hogy megvegye és ne legyen ott.
2020. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ugyanazért, amiért itthon ingatlant vesz mindenki aki megteheti: mert jó befektetés.
2020. máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg majd a későbbiekre ugyebár egy kpop csapat sem tart örökké általában 5-7-10 évig üzemelnek és a 7 évesek mar magy szó... biztos vagyok benne hogy majd a kesobbiekre ..... valamint ha van barátnője vagy lesz akkor mar biztos nem a tagokhoz fogja felvinni azt ott meg dugni... 😬😓

Ha nincs testvére vagy csak 1 lany akkor nagy valószínűséggel majd a szulei is hozza fognak költözni! Koreában ez egy nagyon alap dolog hogy a legidősebb gyerekhez (Legidősebb fiu általában) oda költöznek idővel ott ez egy kulturális dolog! Az meg a masik hogy tényleg Szöulban a házak ara nem igen megy le mert nagyon sokan van ak Szöulban ezért nagyon kevés a házak száma... elég nehezen lehet kapni ott házat de biztos hogy nem ingatlan bizniszel....

2020. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha lenne pénzem én is ezt tenném. de amúgy ezt mikor mondta? mostonába nem nagyon követem őket,de ez érdekelne,hogy erről hol/mikor beszélt.
2020. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak

Már több hivatalos oldalon is láttam, videó is van róla


[link]

2020. jún. 6. 21:53
 9/9 anonim válasza:
85%
Miert ne elne benne lol. Nyilvan sajat cuccait jobb egy sajat lakasba tarolni mint egy szobaba. Osszes tagnak van kulon lakasa es abban elnek, nem egyutt.
2020. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!