Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A férfiak szemében mennyire...

A férfiak szemében mennyire vonzó Dallos Bogi?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 20:59
A kérdező szavazást indított:
Nagyon vonzó, randiznék vele
Nem az esetem
Egyszer lefektetném
Bottal se piszkálnám meg
Átlagos
Szép, de nem randiznék vele
Csak szexuálisan izgat
62 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Külsőre jól néz ki, de határozatlan, nincs egyénisége és önálló gondolatai. Ahogy én gondolom. Nekem ezért nem jön be. De ha csak külsőt nézzük, és semmi mást, azt nem tudom kritizálni. Alapjáraton tetszenek a magas, vékony lányok.
2020. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha úgy kérdezed,hogy külsőre és semmi más nem számít akkor szerintem a többségnek határozottan bejön
2020. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Hozzám magas, de akinek megvan az Üvegtigris ominózus jelenete, az tudja, hogy ez nem akadály...
2020. máj. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Egy patront megér
2020. máj. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kriszpo ***** válasza:
100%
Az első kérdés ami felmerült bennem:"Az meg ki?" Aztán megkerestem a neten. Képek alapján nem csúnya. De nem minden a külső. Szóval, ha majd találkozok vele és beszélgetek vele minimum fél órát (csak a feleségem meg ne tudja), akkor majd elmondom, hogy bejön-e vagy sem :)
2020. máj. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Aki nem ismerné az illetőt, javaslom nézze meg Youtube-on a Mesterember sorozat valamelyik részét amelyben ő a műsorvezető.

Kiábrándító, amikor egy nő ilyen szinten béna. Szinte süt róla a totális tehetségtelenség. Olyan külső adottsággal meg nem rendelkezik, ami mindezt képes lenne feledtetni.

Én ezért a "Bottal sem piszkálnám meg" kategóriába soroltam.

2020. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
72%

#6

Korunk rákfenéje, hogy sok "sztárból" valamelyik TV csatorna műsorvezetőt csinál. Bogi elsősorban énekes előadó. Igaz, annak sem kiemelkedő, de legalább hozza a hazai átlagot. Megjelenésében sem több az átlagnál, de azért el tudnék vele tölteni néhány órát.

2020. máj. 20. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egészen bejön Bogi
2021. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!