Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Herby nyilatkozott még a...

Herby nyilatkozott még a kiszivárgott meleg kalandjáról?

Figyelt kérdés
Pár napja láttam a videót, ahol elmeséli, hogy egy férfivel művelt bizonyos dolgokat a takaró alatt (itt nem részletezném). Valóságosnak tűnik. Erről beszélt azóta?

2020. máj. 12. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen meleg kalandra gondolsz?
2020. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon becsípődött neked ez a Herby, minden nap új kérdés kerül ki róla
2020. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Az egy live-jában volt és teljes sületlenség minden, amit ott mondott. Ez csak egy kitalált baromság volt részéről, amit hitelesen adott elő. Nem meleg, csak néha sokkoló baromságokat tud összehordani.
2020. máj. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Full meleg. Bármi mást mondhatott volna. PL. hogy rendszeresen hazudik, nézői adományokról stb.. full részeg volt, azt mondta ki, amitől a legjobban megkönnyebbült. Részegen mindig lebukik. Pénzutalásos live, amikor megtévesztette a nézőket, dia live, tesós liveok, kopasz live, mind törlésre került pár perc után, mert ott mutatja meg az őszinte énjét. Volt női is megmondták. Talán inkább biszexnek mondanám.
2020. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ftf1983 ***** válasza:
0%
Ki az a Herby?
2020. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Most rátaláltam megint erre a tagra asszonyverése kapcsán. Amikor új volt a youtubeon láttam néhány vlogját, már akkor se volt túl szimpi. Főleg azért mert fiatalokat akart megszólítani sörrel a kezében lafogó cigivel a szájában.

De ez az ízléstelen comingoutja iszonyat durván megdöbbentő. Kíváncsi vagyok hány gyerek látta.. és ami mégdurvább oldalt beajanlott egy videot az embertől, ahogy Dancsóval jópofizik. Felmerült bennem a kérdés, hogy Dancsó mit keres egy ilyen lepukkant embernél?? Lehet őt elégítette ki? Csak azert mert említi, hogy Petinek hívják.. mindjárt idehányok

2020. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem ez az első kérdésem róla. A többi állítólagos bántalmazással kapcsolatos kérdést nem én tettem fel.


Ha kitalált ez a dolog akkor is durva. Ilyennel, hogy lehet viccelni és saját magad ilyen helyzetbe hozni?


Nem vagyok homofób, de ha valaki nem meleg/biszex, akkor mi készteti arra, hogy ilyet kitaláljon?

2020. máj. 17. 12:58
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező.. részegen kimondja az ember a dolgokat. Nincs visszahúzó erő. Ez az alkesz minden lájvjában ezt csinálja és sose tanul. Aztán meg jöhet a magyarázkodás.
2020. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudod.. Van aki pébzért bármit...
2020. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!