Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Madonna gyermekei miért ilyen...

Madonna gyermekei miért ilyen elhanyagoltak?

Figyelt kérdés

Először is megkérem a moderátorokat hogy ne pakolják át sehova ezt a kérdést ,mert ez az ahol az emberek olvassák.


Tehát. Aki ismeri esetleg őket, vagy tud sokat róluk azokat kérdezném a következőkről:

1. Miért néz úgy ki a fia mint egy csöves

2. Miért fogad be afrikai gyermekeket akiket jobban szeret mint a sajátjait (külföldi forumon olvastam)

3. Azt mondják sokan hogy nagyon szigorú.


Aki ismeri őket kérem írjon róluk.

Köszönöm


2020. máj. 7. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1, Mert ez a stílus tetszik neki.

2, Én meg azt olvastam, a szomszédot elraboltak az ufo-k. Amúgy egy kicsi gyerekkel többet kell törődni, mint egy felnőttel és ezt sok ember úgy veszi, a kicsit szeretik, a nagyot nem.

3, És? Sok szigorú szülő van, jobb mint aki mindent megenged.


Rossz a kategória.

2020. máj. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jó, de nem voltak az ő városában árva gyermekek?

Más sztár is csinál ilyeneket, mert sokkal jobban néz ki ha egy fehér befogad egy feketét, az olyan morálisabb, ergo a világ sokkal jobb embernek tarthatná.

2020. máj. 7. 08:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, azért mondjuk egy magyarorszagi örökbefogadható gyerek élet kilátásai örökbefogadás nelkul is jobbak, mint mondjuk egy afrikai országbeli, átlag családban élő gyerek kilátásai. O úgy döntött, hogy annak "segít" akinek nagyobb szüksége van rá. Hogy őszinte legyek, ha nekem kellene örökbe fogadni, én is inkább onnan "választanék" gyereket, mint innen. De ez neked miért fáj?
2020. máj. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1: Gondolom, nem mindig ugyanúgy néz ki. Sok ismert emberre jellemző, hogy a hétköznapokban teljesen lazák. Vagy csak éppen ez egy fajta lázadás.

2: Én úgy tudom, hogy többször járt Afrikában és találkozott ott nehéz sorsú gyerekekkel. Gondolom, ekkor született meg az elhatározás, hogy segíteni szeretne rajtuk, és nemcsak adománnyal, hanem úgy is, hogy örökbe fogad.

3: Ezt nem hallottam, nem olvastam sehol. Meg mihez képest szigorú? Ha annyira szigorú lenne, akkor nem úgy öltözne a fia, ahogy akarna, pl. csövesnek. Az örökbefogadott gyerekeknek meg valószínűleg egy szigorú Madonnával is milliószor jobb életük van, mint az afrikai nyomorban.

2020. máj. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elvette a fia telefonját az meg ott hagyta.

Ez a négerezés ez egy hatásvadászat, ő egy nagyon nagyon okos nő ,annak ellenére hogy hangja vitatott.

Tudja az érdekeit.

Fiatalkorában is csinált egyet s mást, ahhoz hogy ide jusson.

2020. máj. 7. 12:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5: Madonna már olyan pozícióban van, hogy neki nincs szüksége hatásvadászatra. Mindent elért, amit akart, vagy még sokkal többet is annál, mint amiről valaha álmodni mert.
2020. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ez most nem jött össze.


Öreg korára (most) is folyamatosan zenél pénzért, csinálja a gusztustalan videóit mintha 20 éves lenne, és nem él olyan nagy lábon mint más ,akinek a 10ed vagyon sincs mint neki.

Minél több pénzed van annál többet szeretnél.

De ezt csak az érti meg aki ilyen családba születik.

2020. máj. 7. 14:30
 8/11 anonim ***** válasza:

7: Te biztosan nagyon ismered :D

Mások előadók sem folyamatosan jótékonyságból lépnek fel.

2020. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, olvastam sokat róluk.


Mert amikor Madonna fiatal volt az egyik leggyönyörűbb nő volt akit láttam.Igaz, hogy 12 évvel idősebb nálam, de akkor is.


Még jöhetnek válaszok bőven

2020. máj. 7. 15:44
 10/11 Laylah ***** válasza:

Arra nem gondolsz, hogy azért rak félre minél több pénzt és él viszonylag szerényebben, hogy a gyerekei is mind fenn tudják majd tartani ezt az életszínvonalat, ha ő már nem lesz?

Egyébként Angelina Jolie is fogadott örökbe fekete (kambodzsai) gyerekeket. Ő sem a PR miatt tette, hanem egyszerűen beleszeretett az országba, mikor ott járt anno a Tomb Raider forgatásán. Azóta is folyamatosan támogatja a kambodzsai gyerekeket, olyannyira, hogy évekkel ezelőtt tiszteletbeli állampolgárságot is kapott. Akinek csak PR a fekete gyerek, az magasról tojna rá, nőne, mint a vadhajtás, de elmondhatná, hogy van. A szeretetet nem lehet megjátszani.

2020. máj. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!