Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Brad Pitt vagy Leonardo di...

Brad Pitt vagy Leonardo di Caprio?

Figyelt kérdés
Ugye a tavaly bemutatott Volt egyszer egy Hollywood című filmben is együtt szerepeltek, mindketten zseniálisak, kíváncsi vagyok a véleményetekre. (De az összes filmet tekintve)

2020. ápr. 28. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Brad Pitt , a másik két dolgot mutatott csak a siró megtört szenvedő hőst és a link pofatlan csalót . Túl van sztarolva Caprio , Rarantino filmjei a ligaz Pitt
2020. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő nagyszerű színész, de nekem Brad Pitt filmjei sokkal jobban tetszenek.
2020. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem DiCaprio jön be
2020. ápr. 29. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem DiCaprio jobb színész. Nem mondom, hogy a Pitt rossz, de DiCaprio nem csak nem rossz, hanem lenyűgöz. Mármint az alakításával. Ritka az olyan színész, akinél bármit is játszik, azt el is hiszem.
2020. ápr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na eddig 2-2 :)
2020. ápr. 29. 09:14
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Mindkettő nagy színész. Én úgy gondolom, hogy Leo egy igazi maximalista profi lehet, aki nagyon rákészül a szerepekre, belead apait-anyait, de ritkán elégedett magával teljes mértékben. Ellenben Pitt sokkal lazább, elolvassa a forgatókönyvet, aztán kisujjból hozza, amit kell. De aztán lehet, hogy egyáltalán nem így van. De nekem Pitt egy fokkal természetesebbnek tűnik, szóval ha muszáj választani, akkor ő rá voksolok.
2020. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem Pitt sosem volt az esetem :D nem ájultam el tőle, viszont nem is láttam sok filmet tőle.

Dicaprio. NA ő igen :D a Titanic beli kinézete az 10/10 :)

2020. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Brad Pitt egy nagyon jó színész, de Leo... Na ő annyira tökéletesen játssza a szerepeit, és ráadásul még nála helyesebb, kedvesebb, közvetlen férfit nem tudnék mondani szóval egyértelműen Leo :D
2020. máj. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőnek vannak jó filmjei.

De én imádom Leonardo-t ő a kedvencem.

Főleg a Titanic, az Eredet és a Wall Street farkasai után.

2020. máj. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Természetesen Leo :)
2020. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!