Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Meg lehet találni egy színészt...

Meg lehet találni egy színészt a valamilyen módon?

Figyelt kérdés

Lehet rossz kategória, valószínűleg szét is trollkodjátok. :)

Interjúkészítés kapcsán szeretnék valakit megtalálni, viszont még a sok rajongói oldal közül sem lehet tudni melyik a hivatalos. Nem óriási sztár, kb. 300 ezres rajongói táborral rendelkezhet.



2020. ápr. 21. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne rajongoi oldalt keress
2020. ápr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keresd az állandó munkahelyén keresztül! Hol dolgozik, valamelyik színházban??? Elindulhatsz a pénztáros nénitől akár.... :)
2020. ápr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Külföldi, de európai, és az ország nyelvén sem tudok. Van nekem is egy 10 ezres követővel rendelkező blogom, videócsatornám, és keresem az új ihletet, témákat.
2020. ápr. 21. 08:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megtalálod a kontaktot, akkor már az első üzenetedben foglalj össze mindent. Bemutatkozás, milyen okkal keresed, stb, és a kérdéseid is írd le egyből. Sokkal valószínűbb, hogy válaszolnak, ha pontosan tudják, hogy mi fog kikerekedni a dologból. Egyébként, ha leírod a nevét, akkor mi is elkezdhetünk googlezni.
2020. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nyomon vagyok, de elég nehéz...

Aras Bulut İynemli

2020. ápr. 21. 20:57
 6/6 A kérdező kommentje:
De a 300 ezres saccolásom már kb. 7 milliónál jár. Tévedtem. 😆
2020. ápr. 21. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!