Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Meryl Streep...

Szerintetek Meryl Streep szép, vagy csúnya?

Figyelt kérdés

Szimpatikus, vagy ellenszenves?

Csak őszintén!


2010. júl. 27. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában véve nem egy szépség, de a tehetsége kiszépíti!Tehát végeredményben:Szép! (:
2010. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
N'át nem szép,de éppen csúnya sem.Viszont ja tehetséges és szerethető.
2010. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legjobb színésznő és a korához képest szép. Főleg, hogy ő nem botoxfüggő, csak simán ilyen.
2010. aug. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szimpatikus. Ő jó példája annak, hogy egy észrevétlen külsejű nő hogyan tud viselkedésével / itt szerepeivel / kitűnni és ragyogni...

Meryl Streep Movies part 1

http://www.youtube.com/watch?v=LAeXhqxMLu8

:D

2010. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az túlzás, hogy szép, viszont az is, hogy csúnya. Nem tudom igazából megállapítani. Nekem teljesen olyan, mint Andie McDowell. Talán a szerepei (Mamma mia!, stb. stb.) szépítik meg. Inkább különleges, vagy furcsa, mint SZÉP!
2010. aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, ha néztek róla fiatal kori képeket, nem mondhatjátok, hogy nem volt szép, mert szerintem kimondottan az volt. És hasonlítsátok össze a mai képeivel. Gyakorlatilag szinte semmit nem változott, csak talán egy kicsit hízott, ami még jól is áll neki.
2010. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
mostmár nem éppen szép,de régebben elment.de a színészi tehetsége fantasztikus.:D
2010. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A korához képest egyáltalán nem
2010. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem szép! Nem sok színésznő néz így ki 62 évesen.
2011. szept. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Csúnya, ellenszenves, nagyszájú gyereknek" nevezte magát egy interjúban.


Szó ami szó, tényleg karakteres arca van. Csakhogy amíg fiatalkorában "karakteresen szép arca volt", idős korára az amúgy is egyedi vonásai "megcsúnyultak". Ettől függetlenül napjaink egyik legjobb színésznője.


Ebből a szempontból olyan, mint James Woods, Jack Nicholson, Wendy Hiller, Angela Langsbury, vagy Sarah Jessica Parker: Mindegyiknek "furcsán csinos arca" volt fiatalkorában, ám ahogy öregedtek, úgy "csúnyultak".

2015. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!