Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Radics Peti miért dolgozik...

Radics Peti miért dolgozik még mindig beteghordóként, mikor a youtube-ból kényelmesen meg bírna élni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 13. 22:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Miből gondolod, hogy meg tudna élni? Belelátsz a számláiba, vagy honnan vannak az adataid?
2020. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Onnan hogy hasonló kaliberű videósok (pl Thevr) 500.000-ért vettek számítógépet,a kütyüjeik bőven milliók felett vannak,ezt azért szerintem 150 ezres szakmunkás minimálbérből nehéz lehet összeszedni...Vagy ott van Dancsó aki állítása szerint hitel mentesen szülői segítség nélkül sporolt össze egy V. kerületi lakásra,amit patent módon be is rendezett,most meg egy még elitebb helyen tervez egy panorámás lakást venni.Barni egy új mercivel jár stb stb...
2020. ápr. 14. 12:06
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
Radics videóinál nagyobb valószínűséggel tiltja le a bevételszerzést a káromkodások/filmekből kivágott klippek miatt/zenék miatt, a legtöbbje 10 perc alatt van így túl sok reklámot se tud belerakni és amennyire én tudom nem is szponzorálják a videóit, így elég nehéz milliókat összeszedni. Radics videóit átlagosan 350 ezren nézik meg, Dancsóé változik, de nem gyakori a fél-egy milliós nézettség, ami nyilván több pénzt hoz és szinte minden videója 10 perc felett van tehát több reklámot tehet bele, ami megint több pénzt hoz.
2020. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%

De, fizet neki a YouTube bőséggel, mivel nem minden videója áll káromkodásból, és sok-sok tartalma van amiben nincs harmadik feles képi anyag, se zene (újabban saját magának ír zenéket a videói alá) plusz tele van szponzorációkkal is. Minden harmadik-negyedik videója fizetett. Emellett a Doom Eternal videójában be is jelentette, hogy a szponzorált videóiból befolyó összeg nagy százalékát jótékonykodásra használja fel. Erről később lesznek adatok is.

Ott van a merch shopja is ami ekkora nézőseregnél valószínű hogy szépen termel. Plusz patreon, vimeo, rendezvényekből is folyik be összeg.

Hidd el, Petinek bőven elég lenne otthon ülni és videózgatni, elég valószínű, hogy a srác már rég milliomos.

Azért dolgozik az egészségügyben, mert szereti csinálni és amennyire lejön a videóiból, eléggé földhöz ragadt ember.

Sztárallűröktől mentes, teljesen pozitív figura, ezt személyesen is bizonyította.

Ő megmaradt embernek mert az akart maradni, ez a szerény véleményem.

2020. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért minuszolták az előző hozzászólót ennyien, de csak alátámasztani tudom őt, mivel együtt dolgozom Petivel a korházban.

Kedves, segítőkész, itt ismertem meg és csak utána mondták a kollégák hogy ki is ő.

Tényleg egy normális pali, több védőfelszerelést intéz az itt dolgozóknak mint a korház, adakozik a koronavírus miatt munkanélkülivé váltaknak és még tudnám sorolni.

Nem nyalás, de ha valaki, ő tényleg nem az a "sztár" aki elvan szállva magától. A "gonosz barát" videója is arról árulkodik hogy szeret másokkal foglalkozni, ezért is van itt az egészségügyben mert segíteni akar embereken.

2020. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

15#

Köszi a választ és üdvözlöm innen is mint gyk-s!:)

2020. ápr. 17. 20:59
 17/17 anonim ***** válasza:
88%

"Vagy ott van Dancsó aki állítása szerint hitel mentesen szülői segítség nélkül sporolt össze egy V. kerületi lakásra"


Jahh minden zs**ó ezzel a dumával jön, csak sajnos hazugság mint kb. minden, amit mondanak.

2020. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!