Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehetek idol? (kpop...

Sugariana kérdése:

Hogyan lehetek idol? (kpop énekes) Ha elmegyek Koreába a kiválasztott ügynökségre hogyan zajlik a beiratkozás és a meghallgatás? Legalább hány évig kell gyakornoknak lennem? Ki lehet-e választani hogy solo vagy banda énekes legyél?

Figyelt kérdés
Ázsiai vagyok,17 éves lány, van hangom, hallásom,3nyelven tudok tökéletesen beszélni:magyarul, vietnamiul, angolul, középfokon:koreaiul és kínaiul. A táncot gyakorolnom kell.Tudom hogy nehéz munka és rákészültem.Szükségem lenne az információkra. A válaszokat előre köszönöm❤❤❤

2020. ápr. 13. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerinted itt, Magyarisztánban hányan rendelkeznek valós és pontos információkkal ilyen jellegzetesen távol-keleti, tőlünk abszolút idegen baromságokról?

Mintha Koreában érdeklődnél a pálinkafőzés vagy a disznóvágás pontos menetéről.

Ha ilyen jól beszélsz külföldiül, miért nem egy ottani fórumon érdeklődsz?

2020. ápr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem únod még , hogy ugyanarról tucatszám írod ki a trollkérdéseidet????
2020. ápr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Honnan veszitek h trollkerdes??? Lehet,h tokre igaz es segitseget szeretne kerni? Miert ilyen a magyar mentalitas?????????🤨🤒
2020. ápr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves első a tanácsot, megfogom kérdezni. Azt hittem tudtok segíteni hisz a magyarok általában segítőkészek, de úgy látszik tévedtem. Kedves második, hogy érted hogy trollkérdés? A harmadik linkért köszönöm, megnéztem. Reméltem hogy lesznek segítőim de csalódtam😪
2020. ápr. 14. 18:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen,ha baromi gazdag családból jössz. Gondolj bele, ha ki is költöznél,miből élnél meg? Ha esetleg felvesznek gyakornoknak valamelyik cégnél,debütálás után minden költséget vissza kell fizetni amit rád szántak (ének,tánc órák, iskolai költségek atb). Egyébként a gyakornoki idő változó,lehet 1 vagy akár 8 év is, ha 17 éves vagy most akkor kb 2-3 éven belül debütáltatnának ha gyakornok lennél, ugyanis 20 évnél idősebbeket ritkán debütáltatnak, a fiatalokban van több pénz. Mindenesetre a te döntésed, meg lehet próbálni, de szerintem túl nagy áldozatokat követel ez a dolog főleg egy tizenéves gyerektől Plusz nem is biztos hogy sikerül debütálni. Inkább tanulj, vagy ha nagyon érdekel az énekles akkor próbáld fejleszteni magad és akár híres énekes is válhat belőled,de a kpop világa nagyon kegyetlen,nem egy embert csinált már ki, fiatal vagy még,annyi más dolog van ami hasznosabb és boldoggá tehet.
2020. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ha jót akarsz magadnak, akkor én azt mondom, sehogy. tudod, hogy nehéz munka? ezek szerint nem eléggé, mert feltetted ezt a kérdést. a k-pop egy modern rabszolgatartás. irányítva van az egész életük, egy nap 20 órát kell dolgozniuk, a beleegyezésük nélkül alakítgatják a kinézetüket plasztikai műtétekkel, nem lehet magánéletük, csak leszerződtetik őket egy darabig, utána meg kirakják őket az életbe bármilyen tapasztalat nélkül, aztán élj meg, ahogy akarsz. de ha neked ez az álmod, akkor hajrá
2020. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem koreai, kínai, angol fórumokon jobban járnál :)
2020. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hála nektek elgondolkoztam és anyukámnak is sikerült lebeszélnie róla. Köszönöm mindenkinek.❤😘🤗😊
2020. ápr. 16. 15:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia, előszőr is nem igaz, hogy mi magyarok nem vagyunk segítőkészek, én segíteni jöttem. Szóval elöször jelemtkeznd kell gmailban, vagy az ügynökség oldalán, ugyhogy válasz egy kiadót, én a JYPt ajánlanám, híres cég az együtesei mind nagyon befutottak, és normálisan bánnak az előadókal. Ha tetszet nekik a videód amit küldtél, lehet behívnak, de lehet aszem egyből ilyen meghalgatásra menni, nem baj ha nem anyira tudsz táncolni, erre van a traening! Énnekel is jelentkezhetsz a meghalgatásra, ahol 30 másodpercet kell énekelned, ha szerencséd van, visszahívnak, és elénekelheted az egész számot. Ha felvettek kora regeltől késő estg tartó gyakorlás vár rád és minden héten értékelni fognak. Fogyókuráznod is kell majd 45-50 kilónak kell lennd. Ha pedig kitartó vagy idol lehetsz! Remélem segitettem
2020. ápr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!