Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezt a Dancsók Pétert, hogy...

Ezt a Dancsók Pétert, hogy emgedhették a tv közelébe?

Figyelt kérdés
Most láttam ebből az Álarcos Énekesből 5 percet hát a műsor egy borzalom de ez a youtubeos csávó vérciki. Nagyon gáz. Meg hogy pont a ballib médiában az ő múltjával?

#YouTube #RTL #Dancsók Péter
2020. ápr. 12. 20:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fura volt ebben a műsorban. Most vonatkoztassunk el attól, hogy kinek mi a véleménye Dancsóról. Egy alapvetően a szórakoztatóiparban tevékenykedő embertől nagyon kínos volt látni, hogy végig úgy viselkedett, mint egy megilletődött kisiskolás. Az lején még lehetett védeni, hogy majd belejön, de ő 10 adás alatt egy minimálisat nem fejlődött. Nem volt egy valamirevaló poénja, de még egy bővített mondatot is alíg lehetett hallani tőle. Merev volt, és feszült. Ha nem egy előre megírt szerepet hozott, akkor ez egy nagyon nagy égés volt.
2020. ápr. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%

Én sem vagyok Dancsó fan, de a műsort látva azért azt is elmondhatjuk, hogy a társai sem könnyítették meg a dolgát. Rendszeresen szívatták, nekem inkább azt volt kellemetlen nézni, hogy még a 10.adásban is az a poén a nyomozók között, hogy Dancsó a "friss hús". Gyakran szóhoz sem hagyták jutni, Gáspár is perceken kereszül hangoztatta a hülyeségeit, Sebestyén Balázsnak meg a "jujj de jó a Robot/Kutya/akárki" plusz égessünk le mindenkit hozzáállásával is inkább elvett a műsorból, mint hozzáadott.

Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy a médiában jártasabb emberek is viselkedtek legalább annyira minősíthetetlenül, mint Dancsó, mégis rá irányult több figyelem , mivel új arc a tv-ben

2020. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet kell értenem az utolsóval, ugyan ezeket gondoltam a műsor nézése közben...
2020. ápr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Próbálják életben tartani a kereskedelmi csatornákat és fiatal közönséget is bevonzani ezért kell néha a tv-be becsábítani ilyen videósokat akiket több gyerek néz.
2020. ápr. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért ennyire nem kellene sajnáltatni, meg túlérzékenykedni a dolgot. Ez minden munkahelyen így működik, hogy a régi motorosok be akarják törni az új kollégát, szivatják ahogy tudják amíg rá nem állnak a rendszerre. Nekem is minden egyes munkahelyemen keményen meg kellett kűzdenem a csapaton belüli pozíciómért. Talán ki kellett volna szolgálniuk Dancsót és a tenyerükön hordozni csak mert ő az új ember? Nem az óvodában vagyunk már.
2020. ápr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!