Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Shannen Doherty tényleg azért...

Shannen Doherty tényleg azért tűnt el annó a Bűbájos boszorkákból, mert beképzelt és hiú volt és nem bírta elviselni, hogy a másik két színésznőnek is népes rajongótábora lett a sorozatnak köszönhetően?

Figyelt kérdés

A három színésznő közül egyértelműen Shannen volt a kezdetben a húzónév, hiszen ő már világhírű volt a Beverly Hills 90210 miatt. Azt olvastam, hogy onnan is azért vágták ki, mert elviselhetetlen volt a természete, bár ez nem tudom, mit takar.

Aztán elvileg a Bűbájos boszorkák forgatása során se tudta elviselni, hogy a másik két színésznő is rajongói leveleket kap, ergó nem csak őt imádják a rajongók. Emiatt annyira idegesítővé vált, hogy a Phoebe-t alakító színésznő megmondta, hogy vagy ő vagy Shannen fog távozni, mert nem tudnak együtt dolgozni. Ez tényleg így történt volna? Számomra nagyon meglepő.


2020. márc. 7. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is.

De a sorozat alakulása a 4. évad közben és után szerintem bizonyítja, hogy Holly és Alyssa is ugyanolyan egoista, beképzelt majom volt. Miután producerek lettek az 5. évadtól, a sorozat csak arról szólt, hogy ők ketten milyen tökéletes lények, emberek, nők, stb.

Paigenek sem volt normális karaktere, 5 évadon keresztül nem tudta eldönteni, hogy most szereti a varázslást vagy sem. Ez volt a "karaktere".

Ezen kívül azt nézhettük, hogy vajon Phoebere rátalál a szerelem vagy Piper hogyan házisárkánykodik. Nagyon megutáltam mindkét karaktert és színésznőt is.


Lehet Shannen Dohertyt ekézni, de szerintem messze nem olyan rossz ember, mint a másik kettő társa. Hiába volt Shannen a húzónév, a sorozat nem csak róla szólt és nem csak olyan sztorik voltak, amikben meg kell tudnunk, hogy Prue mennyire tökéletes ember. Egyszóval a sorozat normális időszaka az volt, amíg ő benne volt.

(Régebben volt egy pletyka, hogy majd a reboot sorozatban fog is Shannen cameózna, ami jó lett volna...ha a reboot sorozat is jó, de nem az, pedig remek bemutatás lett volna annak a két hárpiának.)


Gondolom Alyssa a megfelelő emberekkel feküdt össze, amiért aztán nem őt rúgták is, hanem Shannent. De a nézők és a sorozat is jobban járt volna, ha Phoebetől szabadulnak meg. Persze úgy kb. a 4. évad feléig ő is jó karakter volt, de aztán beütött Alyssa egoizmusa, producer is lett és az írók már csak úgy ábrázolhatták a karakterét, ahogy az Alyssának megfelelt. A 4. évad felétől mintha egy teljesen más sorozatot nézne az ember, teljesen más karakterekkel, amik a színészek egóinak kivetülései.

Több színész is nyilatkozta, hogy rémálom volt Alyssával és Hollyval együtt dolgozni. Ugye a legfőbb most Rose, de a férfi színészek is utálták őket. A Colet alakító is Alyssa miatt szállt ki.

2020. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2020. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ezt a youtube csatornát ajánlom (ha megy az angol), itt rengeteget foglalkoznak a charmed sorozattal, a régivel, a képregénnyel és a reboottal is (minden héten van podcast, beszélgetés, akármi).

https://www.youtube.com/watch?v=G3rrnJExXbY

Sorban elemez minden évadot és beszél a színfalak mögötti problémákról is néha.

(A későbbi évadok azért már jóval hosszabbak, mint 20 perc.) :D

2020. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a sorozat első vetítését követtem még TV-ben és nem nagyon foglalkoztattak a hírek. Viszont amit innen-onnan elcsíptem, az tényleg az volt, hogy Doherty egy öntelt pic$a.


Azóta viszont Alysha Milano és Rose McGowan is bizonyította már, hogy nekik sincs ki mind a négy. Hogy Holly Marie Combs-szal mi a helyzet, azt nem tudom, neki a karrierje csúcsa volt a sorozat és azóta teljesen eltűnt.

2020. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Én régebben azt is olvastam, hogy alkohol problémái voltak és ittasan vezetett. Az igaz lehetett?
2020. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
De jó, hogy 2020-ban is van a bb-ról kérdés ❤
2020. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos,hogy az ilyen nagy rendezvényekre Rose egyáltalán nem megy (mondjuk marha furcsa ember is lett abból a gyönyörű nőből) ,illetve Alyssa sem nagyon látható,legalábbis a YT-on lévőkben,viszont Shanen mivel jóban van Hollyval így ő jár.

[link]

2020. jún. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!