Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért érdekli az embereket a...

Miért érdekli az embereket a sztárok magánélete?

Figyelt kérdés
Már sokadik kérdést olvasom itt,legutóbb a Szakács Gergőst,hogy meleg e. Nem mindegy? Mert ha nem az akkor lehetne valami? Vagy nem értem. Amúgy speciel a Gergőnek szerintem van Fanni nevű barátnője.
2020. febr. 23. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Engem annyira nem érdekel, hogy ha például van egy banda, aminek a zenéjét szeretem, a tagjainak a nevét már nem tudom. Színészeknél sem foglalkoztat, mivel tölti az idejét.
2020. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Régen is imádtak mások életében vájkálni az emberek, csak akkor még a szomszédokat beszélték ki, lsd. Falu szája. Azóta jobban felbomlottak a közösségek, nem annyira ismerik az emberek a közelükben lakókat, viszont megjelent a média, az ismert emberek, szóval most róluk pletykálnak.
2020. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!