Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Szabados...

Mi a véleményetek Szabados Ágiról?

Figyelt kérdés

Szerintme gyönyörű nő, csinos, kedves és nagyon okos/intelligens.

Nagyon tetszik benne, hogy nem tucat és nem a külső dolgokra összpontosít.(olvasás népszerűsítő csoportja van, nagyon oda figyel ezekre)

A smink és műszempilla is nagyon jól áll neki de ezek nélkül is gyönyörű.


Nektek mi a véleményetek?



2020. febr. 4. 07:12
 1/5 A kérdező kommentje:

Szerintem*


Az állja is nagyon irigylésre méltó, és az is, hogy ilyen vidám emberke.


Számomra ő formálja meg a tökéletes nőt, példakép.


Kiváncsi vagyok más véleményére :)

2020. febr. 4. 07:14
 2/5 A kérdező kommentje:

Alakja*

(sokat bénázok bocsi)

2020. febr. 4. 07:15
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Ugyan ez az én véleményem is! Pláne, hogy többször is volt alkalmam beszélni vele. Nem vagyunk ismerősök, de bizonyos körülmények között csacsogtunk párszor, és tényleg egy kedves, értelmes nő, és egyáltalán nem flegma/nagyképű vagy ilyesmi.

36F

2020. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%
Egyaltalan nem szep, de még nem is vonzó ... mem is ertem hogy van neki ilyen jó pasija??
2020. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem mondom, hogy álmai nője, de csinos, vonzó, be is jön amúgy. Ez az olvasós dolog szerintem plusz egy szexiség, még ha kicsit furán is hangzik, de én is szeret olvasni :)
2020. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!