Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hülye vagyok, ha ezt megcsinál...

Hülye vagyok, ha ezt megcsinálom? Korábban nem csináltam még ilyet.

Figyelt kérdés

A történet az, hogy követek egy nem magyar, ismert nőt. Nem rajongója vagyok, inkább motiválò számomra. A napokban megjelent ròla egy cikk ès volt egy kép ròla a háza előtt (tuti az ő háza mert azzal kapcsolatban született a cikk). És volt egy épület a ház mellett, amin egy tábla teljesen olvashatò volt. Beírtam a google terkepbe és így meglett a címe.

Nem vagyok egy rajongò tìpus, de kedvet kaptam hozzá, hogy írnék neki egy levelet és küldenék neki a csomagban egy személyes ajándékot is mert tenyleg sokat köszönhetek a munkásságànak.


Őszintén érdekelne hogy mit gondoltok erről. Totál hülyeség lenne? Meg sem kapja? Csak azert h tudjatok viszonyitani, kb 1,5 millio kovetoje van instán és egy Europaval szomszédos országban èl. Szerintetek csak pènzkidobás lenne igy is hogy a konkret cime megvan?



2020. jan. 17. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Akinek ennyi követője van, valószínűleg napi szinten kap ajándékokat, amiket jobb esetben felajánl jótékony célra, rosszabb esetben kukázza őket. De ha jobban érzed magad attól, hogy küldesz neki valamit, akkor küldj!
2020. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért ez a két lehetőség létezne, hogy odaadja valakinek, vagy kidobja!

Ne hülyéskedj már!

Ez egy ajándék lenne, mármint ha szeélyes dolog, akkor simén kiteheti a polcra, és örömmel tölti el, hogy a munkássága sokaknak erőt ad.

Max akkor ajándékozza el, ha mondjuk a 10. ugyanolyan vázát kapja.

Kidobni biztos nem fogja.

Szerintem még egy válaszlevélben meg is köszöni, és ír pár kedves sort.

Ha van neki asszisztense, akkor ez is szerepel a feladatai között, mivel épp azért lehet valaki pozitív értelemben vett híres ember, mert az ilyenekre is figyel.

Én még a 90-es években írtam rajongói leveleket zenekaroknak, és bár nem küldtem ajándékot, kaptam választ.


Kérdező, privátban megírod, ki ő, aki ennyire inspirál téged, és mit küldenél neki?

2020. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!