Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A BTS ben Jimin miért lett...

A BTS ben Jimin miért lett bekébzelt?

Figyelt kérdés

Az arca is olyan bekébzelt lett. Ezt instán már oda írtam egx kommentbe,és szerinte is kicsit bekébzelt lett és azt írta még hogy megvan rá az oka Jimminel,hogy ilyen legyen.


Miaz? Miért?


2020. jan. 8. 06:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Okos gyerek vagy te. Nem tudom mi az a bts, de azt tudom, hogy nincs olyan szó, hogy bekébzelt. Ez a kérdés egy fertelem. De gondolom maradhat, majd törlik ezt a hozzászólást.
2020. jan. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
73%
Az ok egyszerű. A k pop egy rabszolga munka. Nem lehet barátnőjük, a közösségi oldalaikon sem oszthatnak meg akármit, sokszor nem is ők kezelik ezeket a profilokat. Majd egyszer csak eltűnnek mert kötelező lesz beállniuk katonának. Teljesen kiégnek, elveszítik embeeri mivoltuk, hisz szinte gépekként bánnak velük.
2020. jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A bts szembeszál a bighittel a bighit meg meg szegi a kpop szabályait,ezért is értek el ekkora sikert
2020. jan. 8. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!