Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Simonffy...

Mi a véleményetek Simonffy Péterről?

Figyelt kérdés

A Youtube videósról.


Megmondom őszintén, hogy fogalmam sincs, hogy miért vannak oda érte olyan sokan.


Minden videója alatt ilyen kommenteket látni: "zseniális", "mestermű", "kirázott a hideg" stb.


Nekem személy szerint nagyon idegesítőek a videói, pedig én is az ő korosztályába tartozom.


Olyan, mintha ez a srác egy 80 éves megvilágosodott bölcs ember akarna lenni, de hát mivel nem az, így ezek a videók roppant kínosak... legalábbis nekem.


2020. jan. 6. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Számomra nem kínosak a videói, mondjuk nyitott vagyok a "művészibb" tartalmakra is. Tetszenek az átadott üzenetei, inspirálóak lehetnek azoknak, akik filmkészítéssel/fotózással szeretnének foglalkozni. A videók mennyisége nem megy a minőség rovására, és több órányi munka van pár percnyi anyagban. A magyar youtuber felhozatalt mindenképp színessé teszi.
2020. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt gondoltam róla, csak valahogy már egyszerűen idegesítő nekem ez a "művészeskedés"... olyan mű az egész.
2020. jan. 7. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Régwn szerettem, amikor napivlogolt külföldről.

Ma már kikövettem, nem tudok róla semmit. Nem kötöttek le az erőltetett "művészi" videói.

2020. jan. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!