Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Camila Cabello műhajat hord?

Camila Cabello műhajat hord?

Figyelt kérdés

Az az ikonikus, hosszú, fekete, göndör hajzuhatag, amit sokszor láthatunk rajta, az a sajátja?


Mert hol azzal látom, hol meg ilyen normális, váll alá érővel. Biztos voltam benne, hogy műhaj, hiszen például míg a Señorita klipjében hosszú, göndör hajú, abban a videóban, ahol készülnek rá, rövid.


Erre most olvastam egy interjút vele, amiben azt mondja, a természetesség híve, nem hord műhajat vagy műszempillát.


Hát jó nagyra nyitottam a szemem, ahogy ezt elolvastam. A műhaj egy dolog, na de rengeteg olyan videón és képen látni, ahogy esküdni merek, hogy a sűrű, két méteres pillái NEM természetesek...


Szóval ahogy ezt olvastam csak az járt a fejemben, hogy Oh no there you go, make you me a liar...


2020. jan. 4. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:
67%
Annak a nőnek szerintem még a szeme sem valódi, annyira mű az egész csaj, szóval tuti hogy a haja is az.
2020. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!