Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha Benicio del Toro ugyanúgy...

Ha Benicio del Toro ugyanúgy néz ki, mint Brad Pitt, akkor ő miért nem vált szexszimbólummá?

Figyelt kérdés

[link]

Igen tudom, hogy vannak különbségek, pl. Benicio barna szemű és fekete hajú, de amúgy szinte ugyanaz a két hapi.



2019. dec. 27. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Háááát... ez erős túlzás!

Bizonyos szögből, bizonyos arckifejezései hasonlóak.


De épp azok a kis apróságok különbözetetik meg őket, amik valahogy hatnak az emberre.

Az egyik kisfiús és bájos (már ha mondanak ilyet egy pasira).

Talán inkább azt írnám, huncut.

A másik... igazából én nem tudom, láttam-e vele valaha filmet, így csak az álatalad linkelt képekre tudok hagyatkozni.

Olyan felpüffedt feje van, mint egy alkoholistának.

Nekem a csík-szeme sem tetszik.

És olyan... olyan bűnöző-kinézete van.


Szerintem ezen a linken sok egymás mellé tett fotón nem is hasonlítanak.


Emellett - bár mondom, nem tudok tőle filmet mondani - biztosan számított a tehetsége is. Ha olyan mocskosul jó színész lenne, akkor pont mindegy lenne, hogy néz ki.

Max nem szépfiú-szerepeket kapna, hanem bármi mást.

Rengeteg fantasztikus színész van, akit nem azért imádunk, mert tetszik.

És rengeteg eszméletlenül jó pasi (és nő) színész(nő) van, akik hiába szépek, ha nem túl tehetségesek, megmaradtak a ZS-kategóriás filmeknél.

2019. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ugyanúgy néz ki, csak hasonlít.
2020. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!