Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a színészről? Jóképű, vonzó vagy sem, és miért?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Fiatalon:

[link]


[link]



2019. szept. 10. 13:45
 1/5 anonim válasza:
100%

Kérdező, hasonlítasz Micheal Sheenre? Mert ez már a második kérdésed veled kapcsolatban, csak múltkor a Twilight beli megjelenésével. És nem tudom elképzelni, hogy mást is annyira érdekelne az ő kinézete.


Egyébként normális kinézetű fickó. De nem az a típus, akit azért castingolnak, hogy sok női nézőt hozzon a kinézetével, nem szívtipró.

2019. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem jóképű. De nem is rossz ránézni. Nyilván nem véletlenül színész. Fotogén. És nemcsak szép emberek lehetnek fotogének.

Jól áll neki a kor, és azon kevesek egyike, akinek jól áll a szakáll is.

2019. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A tekintete nagyon sokat dob a megjelenésén, nagyon jó a kisugárzása. Nem az esetem, de el tudom képzelni, hogy valakinek bejön, átlagos, nem csúnya.
2019. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon fehér a bőre és nőies szája, álla van. Vizenyős, kék szeme van, ami még inkább "elfolyik" az arcán a lefelé konyuló szemöldökétől. Hatalmasak a fülei és hosszú, mégis turcsi az orra. És mindezeket, a szemeit, az orrát és a száját mintha összenyomták volna, olyan magas a homloka.


Szóval nem, nem nagyon jön be. Kedves arca van, de csak mint egy lúzer bankárnak, akit állandóan kihasználnak az ügyfelei, de ettől függetlenül mindenkinek megadja magát és esetleg kotnyeleskedésre hajlamos.

2019. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat^^

Több vélemény is érdekelne, írjatok bátran. :)


Egyébként nem hasonlítok, és amúgy lány vagyok. :) (De milyen kis szemfüles vagy, hogy kiszúrtad, ez aranyos :D)

csak szóbakerült társaságban és elég vegyes vélemények voltak, így kíváncsi vagyok a többség mit gondol, szóval jöhetnek válaszok. :)

Nemet/kort odaírhatja, aki szeretné, bár nem tudom fiúk, ferfiak mennyire válaszolnak ilyen kérdésekre.

2019. szept. 11. 01:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!