Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akik követik Vasvári Vivient:...

Akik követik Vasvári Vivient: mit szóltok a szakításához?

Figyelt kérdés

Én most olvastam. Nagyon meglepett. Mindig azt mutatták kifele, hogy milyen jól megvannak. Többször nyilatkozták szeretnének még gyereket. Sok közös kép... Nagyon váratlan volt ez. Ti mit gondoltok?

(Olyan írjon aki ismeri, nem arra vagyok kíváncsi hogy nem követed, nem ismered.)


2019. szept. 4. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Én nagyon meglepődtem. Nem most született amúgy gyerekük?

Szerintem jó páros voltak. Vagyis nyerő páros :D

2019. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Én is nagyon meglepődtem rajta. Olyan tökéletes párnak tűntek. Ez is azt bizonyítja, hogy a látszat csal.
2019. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem mindig az a lényeg ami instán van stb. Ott mindenki csak a jót meg a felvágos szarokat rakja ki
2019. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem túl rég múlt 1 éves a kisfiú.
2019. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is szép pár voltak. Egy éve voltak csak házasok. Tavasszal azt nyilatkozták, hogy szeretnének még babàt. Igazatok van.. az instán mindenki csak a jót mutatja. Köszi a válaszokat! Egyetértek veletek.
2019. szept. 4. 22:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a pasijának elfogyott a pénze.
2019. szept. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valami hirtelen dolog történhetett (megcsalás vagy hasonló), legalábbis Vivi személyiségéből és reakciójából nekem ez jött le pl. közös képek hirtelen leszedése, meg hogy ilyen gyorsan így döntött.
2019. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na itt látszik, hogy mekkora kamu ez az instagram... Nem rég még ő volt a világ legboldogabb nője, erre nyilatkozta, hogy igazabol már fel eve érik a válás. Egy nagy kamu az egesz élete... az agyonretusalt fotoitol a szetmutott egyébként 28 de kinez vagy 40nek fejeig.
2019. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek. De ez nem csak Vivire igaz. Ez az emberek 90%-ra igaz..
2019. szept. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!