Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyi igaz abból amit Brie...

Mennyi igaz abból amit Brie Larsonról terjesztenek a rosszindulatúak, hogy ő szexista meg rasszista, és gyűlöli a fehér férfiakat? Mi oka lenne erre?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy ő feminista, szexista és rasszista is. A feminista az manapság nem nagy cucc, rengeteg híres ember (még férfiak is) feminista, de csak Brie Larsonnál szokták ezt negatívumként felhozni valamiért. Emellett szexista jelzővel is szokták illetni, meg hogy állítólag gyűlöli a fehér férfiakat, és ezért rasszista is.

Ennek van így bármi valóságalapja, vagy csak rosszindulatú pletyka? Mert szerintem ez full hülyeség, én nem nézem ki belőle, nagyon aranyos nőnek néz ki. De gyanús hogy nem egy ember mondja ezt, hanem elég sokan.

Eleve egy fehér nőnek mi oka lenne utálni a fehér férfiakat? Ez így hülyeség, még ha a feketéket utálná annak lehetne némi valóságalapja, de őket pont hogy tudtommal támogatja, kiáll mellettük. De mi oka lenne utálni a fehéreket? A pasija is fehér férfi ha jól tudom, szóval az elmélet már itt megbukik, ha fehérgyűlölő lenne nem jöhetne össze egy fehérrel...

Szóval tudja valaki honnan erednek ezek a pletykák meg egyéb hülyeségek? ki talál ki ilyeneket, vagy mire alapozza? Miért kell őt bántani? Ő se bántott senkit (csak Marvel kapitány szerepében).



2019. aug. 30. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Volt egy félreértelmezett kommentje. Ugye ő rendezte a Wrinkle in Time-t, ami egy gyerekfilm, és ha jól emlékszem akkor volt egy nyilatkozata, hogy "nem kell, hogy egy 40 éves fehér csávó megmondja nekem, mi baj volt a filmmel" Később tisztázta, hogy pontosan mit értett ez alatt, de a lavina már elindult. De ugye a Marveles munkáinál kezdte mindenki utálni, mert Marvel kapitányt a saját aktivizmusára akarta használni, úgy viselkedett, mintha ő lenne most az istenkirály az MCU hősök között...sok kicsi dolog, ami nem tetszett a fanoknak.

Nem hinném, hogy Brie szexista vagy rasszista. Jó helyén van a szíve, jót akar, de kicsit túl beképzelt, hogy lássa nem túl sokat segít az, amit mond, illetve a interjúkból látszódik hogy könnyen megsértődik. Ami párosítva azzal, hogy úgy hiszi, mindig igaza van...igen, sokan nem szeretik. De szexista és rasszista? Kötve hiszem. Felfújják az egészet.

2019. aug. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a másik gond vele, hogy a szarkazmusa nem kifinomult. Ha könnyű triggerelni bárkit és hihetetlenül sok az olyan ember, aki nem fogja az adást, ha szarkazmussal szembesül. Brie pedig szerintem szokott az interjúiban szarkasztikus lenni, de pont ugyanúgy mondja ezeket, mint amikor komolyan beszél, pedig a mai közegben változtathatna ilyenkor pl. a hanghordozásán vagy más mimikát alkalmazna hozzá...stb.
2019. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*Ha helyett Ma
2019. aug. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már megint itt vagy?
2019. aug. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!