Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem van már nagyon...

Csak nekem van már nagyon elegem Billie Eilishből?

Figyelt kérdés

Minden 13 éves őt bálványozza. Csak 17 éves kislány, aki olyan halkan énekel hogy csoda ha azt hallod. Szerintem nem egy kisgyereknek való az ő zenéje. Sokkal többet ki tudna hozni a hangjából, nem értem miért így énekel. Van egy 10 éves szomszédom aki vagdossa a kezét és Billie számokat hallgat. Nos, azért vagdossa a kezét mert ez a menő Billie fanoknak. És ezt el is mondta nekem... (pszichológus vagyok) Miért nem tudnak olyan zenéket hallgatni ami normális? Selena Gomez, vagy akár rock, bármi! De ez a lány nagyon undorító. Szomorú hogy ő a példaképe a mai fiataloknak...

Én se vagyok olyan öreg, 27 vagyok...


2019. aug. 29. 11:23
 1/3 anonim válasza:
97%
Hidd el egyet értek a csaj nagyon depressziós és most mindenki őt követi.
2019. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek
2019. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BlueNon4 válasza:
42%
Nem értelek, ha egy kicsit is utána néznél a dolgoknak akkor megértenéd.Billie nem depressziós csak ilyen a stílusa, először ha látod nyilván azt hiszed, de ez nem igaz. És arról hogy vágdossa magát arról nem Billie tehet. Én is mondhatni fan vagyok, de ugyanúgy élem az életem, szóval szerintem vagy divatból csinálja vagy valami oka van rá.
2019. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!