Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi van Lil g-vel?

Mi van Lil g-vel?

Figyelt kérdés
Aggódom miatta, amit tegnap kitett sztorit... Mi lehet vele szerintetek?

2019. aug. 23. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Én örülnék annak ha eltűnne. Milyen sztorit tett ki amúgy?
2019. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy talán feladja.
2019. aug. 23. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem követem de hasznosabb lenne ha elmenne napszámba dolgozni ahelyett hogy az agyát játszaná.
2019. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Kit érdekel? Egyáltalán ki ez? Valaki? Ugye hogy nem. Akkor kit érdekel?
2019. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Egy senki. Úgy rühellem. Az az alpáriság amit letol az valami borzalmas. És ez jön be a kislányoknak, kisfiúknak. Örülök hogy feladja. A magyarok intelligenciájáról meg mindent elárul. Ilyet kedvelni. Miért ilyen tehetségtelen senkik lesznek itthon "Sztárok"? Kint sokkal normálisabbak az értékrendek.
2019. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Na, feladja a kis cukorság? Nem tudom, hallottál-e a tokaji beégéséről. Itt egy link:


[link]


Upsz, véletlenül még egy:

[link]


Ha feladja... akkor fogom azt kérdezni én, hogy mit? Értem én, h baja van a mandulájával, de attól még nem kell AutoTune-nal kiszínezni a valóságot. Ez olyan, mintha te híres lennél arról, hogy milyen jól festesz, pedig azok nem a te festményeid lennének, hanem egy barátodé. Így egyből más, igaz?

Az más tény, hogy a zene szövegeinek semmi értelme. Hasonlítsd össze egy Linkin Park dalszöveggel.

2019. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ja, sztorikába elsírja magát, hogy feladja...aztán 2 nappal később meg neeem adom fel, erős vagyok, ti adtok erőt nekem meg hasonló sablonos f_szságok...minden nyomorult ezt csinálja...csak ugye ha néha nem kavarja fel az állóvizet az ilyen drámázással, szép lassan leül az egész, és az a néhány agyhalott 12 éves, aki hallgatja, az is újabb tehetség után néz...mert utánpótlás az mindig lesz...fastfashion után fastmusic meg minden fast manapság...
2019. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!