Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Tom Hollandr...

Mi a véleményetek Tom Hollandról? Szerintetek is aranyos, helyes srác?

Figyelt kérdés

2019. aug. 3. 10:34
 1/7 anonim válasza:
84%
Személy szerint nem tartom se helyesnek, se aranyosnak.. Pedig mindenki annyira felfújja.
2019. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is :-)
2019. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szimpatikus még hogy nagyon alázattal csinálja amit csinál. Nincs elszállva
2019. aug. 3. 11:10
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Én imádom őt!!🤩
2019. aug. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyira nagyon nem ismerem, de szerintem elég... gyerek.. Nem mondanám helyesnek. A hangja is fura. De nincs vele bajom, jól csinálja, amit csinál.
2019. aug. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
87%
Kedvenc szineszem 😍😍
2019. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon kedvelem :) Jó hapsi szerintem, meg tök normálisnak is tűnik az interjúk alapján. Nagyon várom már a következő filmjeit, ahol végre nem Pókember lesz megint (szeretem a Marvelt, csak jó lesz már másban is látni őt)

A Tenger szívében és A Lehetetlen a kedvenceim tőle :)

Nekem egyébként kicsit olyan DiCaprios-s beütésem van tőle. Mármint úgy tudom anno őt is csak egy szép arcnak gondolták, jó fiatalon ismert lett, aztán most meg A listás színész. Remélem Tom előtt is ilyen szép karrier áll :)

2019. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!