Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » 2Pac Shakur valóban elkövette...

2Pac Shakur valóban elkövette azt amivel megvádolták, vagy csak szabadulni akartak tőle? Mit tudhatott ő kiről, hogy így meg akartak tőle válni?

Figyelt kérdés
Úgy értem olvastam hogy nem volt tisztázva a nemi erőszakos vád, mégis lesittelték őt. Ez most akkor azért volt, mert szúrta a nagykutyák szemét a tag, és meg akartak válni tőle ideiglenesen? Illetve lehet ennek köze a későbbi megöletéséhez? Lehet hogy azért halt meg, mert rájöttek hogyha lecsukatják akkor azzal nem érnek el semmit? Mit gondoltok, összeesküvés áldozata lett?

2019. júl. 31. 23:55
 1/2 anonim válasza:
82%

Tupac halála elég ködös. Sokak szerint él, vannak akik szerint az illuminati áll a halála mögött, vannak akik szerint Suge Knight áll a halála mögött stb... Én személy szerint úgy hiszem,hogy a rengeteg ellensége miatt, megjátszotta a saját halálát.


https://www.youtube.com/watch?v=Vjs8lT7ixu4

2019. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ricsi10101 válasza:
43%
Azért mondom hogy hülyeség hogy megjátszotta a halálát, mert 2Pac senkitől nem félt, és Suge Knight egyébként ott ült mellette a kocsiban mikor lelötték xD
2021. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!