Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Solti Ádám első klip?

Solti Ádám első klip?

Figyelt kérdés
Hogy tetszik? Ma került ki, de annyi negatív hozzászólást kapott szegény, hogy megjelenés után 1 órával tiltotta is, már nem szólhat hozzá senki. Szerintetek tehetséges énekes?

2019. júl. 30. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas én megnéztem és nem bántás, de azt hittem valami paródia. XD

Amikor én néztem még csak három hozzászólás volt és igaz negatív, de nem bunkó szóval nem értem miért blokkolta ez nagyon nem profi hozzáállás. A legnagyobb világsztárok is kapnak negatív véleményt nem kell vele foglalkozni, de látszott már más műsorokban is egy nagy gyerek ezt is úgy kezelte.

2019. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ez tényleg elég középszerű lett, szerintem nem sikerült olyanra, mint ahogy elképzelték, pedig alapvetően tehetségesnek és tök szimpatikusnak tartom Ádámot. Legközelebb hátha kap elég támogatást, hogy jobbat alkothassanak
2019. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mostanra már azt sem lehet látni mennyi a nem tetszik [jóval több volt, mint tetszik ] én csak azt nem értem ha ő bízik magában és elégedett azzal, amit csinál mit foglalkozik mással? Ezzel a tiltás dologgal viszont úgy látom inkább, hogy tükör neki és nem akar szembesülni az igazsággal ez most nem lett jó. 40 körüli férfi és ennyire nem bírja a kritikát? Akkor vissza kell menni fogtechnikusnak és nem az emberek szeme előtt tevékenykedni ilyen egyszerű!
2019. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
#3 az nem jó ott dolgozni kell az nem egy sorozat vagy dalolászás, ott ha nem jó valami nem megoldás a tiltás morogni fog ám, akinél nem végzett jó munkát.
2019. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én nem is tudom mit várt, csodálkozom, hogy nem szólt neki senki az RTL-nél, hogy ilyesmi manapság már nem divat...Csóró Lali megy, meg ilyen céltalan xfaktoros senkiháziak.


korábban is valószínű ez volt a probléma, még a barátok közt előtt, mikor tán a csillag születikbe vagy nemtudom hol próbálkoztak...nincs igény az olyanokra, akik komolyan veszik magukat...legalábbis így 10 perc alatt karriert építve főleg nem...:D

2019. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, véleményeket! Engem ma az mosolyogtatott meg, amikor az RtL Reggeli műsorában azt mondta a kérdésre kapott-e negatív kritikát, hogy "igen, valakinek tetszett valakinek nem, de fogadni kell". Ööö az első 20-30 negatív vélemény után tiltotta a hozzászólás lehetőségét, mi az hogy "fogadta" hát nem bírja egyem meg! + elmondta kihátrált mögüle a csapat, na vajon miért?

Azért most kicsit kiábrándultam azt hittem egy értelmes férfi az Ádám, de nagyon nem inkább kisfiú. :( (az érzelmi intelligenciát tekintve)

Remélem megtalálja az útját, mert ez nem az viszont másban még lehet sikeres!!!

2019. aug. 2. 00:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!