Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok nekem könyveket?...

Ajánlanátok nekem könyveket? Fiatal hölgyek főleg!

Figyelt kérdés

tehát barátnőmnek akarok venni egy könyvet 20éves.

Szereti az ilyen romantikus vámpíros dolgokat, mint mondjuk az alkonyat.. de van sok ilyen fajta könyv nem?


Vagy van vki aki ilyesmiket olvas? Tudtok példát mondani? Izgalmas/fantasztikus könyvek! :)


Előre is köszi a válaszokat!

Mindenkinek megy majd a pont!


2010. jún. 26. 15:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah és az evermore, azt hiszem az is ilyen stílusú!
2010. jún. 26. 15:24
 2/6 A kérdező kommentje:

Eddig ezeket találtam:


[link]


[link]

2010. jún. 26. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Ott van meg az Evernight...

De ha tetszett neki az alkonyat akkor A Burok című könyvet kötelező elolvassa! :D

Ugyanttól az írónőtől van mint a twilight, Stephenie Meyer-től.

És ha ezt veszed neki, és mondjuk 20-30 oldal után lerakja, üzenem neki, hogy kitartást, mert ha folytatja, biztos vagyok benne hogy imádni fogja!!! :D Olyan 100 oldal után lesz izgalmas. Addig kicsit unalmasabb, és el kell vonatkoztatni az alkonyattól, mert teljesen más világba játszódik, mint az. De szuper! Én imádom azt a könyvet:D Sokkal jobban tetszik, mint az alkonyat:)

Majd szólj hogy végül mit kapott és hogy hogy tetszett neki, mert kiváncsi leszek:D

Üdv.:)

2010. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként 2o,l voltam:)
2010. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

pont ezt néztemki neki!!


De akkor azt veszem meg neki, már meg is rendelem! Majd megírom, hogy örült-e neki :)

Köszi!

2010. jún. 26. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy vérfarkas szupermodell vallomásai


Szerintem jó kis könyv, van benne természetfeletti lény és csajos olvasmány. :)

2010. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!