Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki nem tud mondani egy...

Valaki nem tud mondani egy NORMALIS fanficet?

Figyelt kérdés
Mostanaban elegge erdekel Harry Styles, es 23 eves letemre eleg nagy lanynak tartom magam a 18+os ficekhez is, viszon SEHOL NEM TALALOK NORMALISAT. Majdnem minden oldalon (wattpad, merengo, stb) 10 eves kislanyok irnak ket mondatos "sztorit" es elpirulos tokeletes szeretkezos reszeket. Vicc az egesz. Gondolom aki szokott olvasni ilyen temakban tudja mirol beszelek most. Tudnatok nekem irni olyan fanficet aminek van rendes tortenete, nem ket sor a bevezetes, jol van megirva (helyesen es megszerkesztetten), befejezett es nem az a tortenete hogy a buta csunya kislany valami csodaval hataros modon osszejon Harryvel es szobara mennek?! Nagyon megkoszonnem az ertelmes valaszokat.

2018. okt. 19. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Mi pedig az értelmes kérdéseket...
2018. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Nurmengard-trilógia.
2018. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ah, nekem is gyakran ez a problemam (bar mas fandomok erdekelnek). Szerintem ez onnan ered, hogy a fiatalabbaknak meg tobb szabadidejuk van, ergo ok irjak a legtobb fanficet. Huszonevesen, bar mar jobban irnal, ketszer meggondolod, mivel akarod tolteni azt a par orat, ami meg nincs tulzsufolva (persze nem mindenki, de atlagban kevesebb az idosebb fanfic-iro).


Csak azt tudom tanacsolni, hogy olvass angolul, nagyobb a valasztek. Vagy irj ficet te magad. Be the change you want to see in the world!

2018. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a legutobbi valaszolonak, ugy latom egy cipoben jarunk..:/

angolban tenyleg nagyobb a valasztek, csak gondoltam rakerezek, hatha van valami jo magyar is csak engem kerult el valahogy.. de ugylatom remenytelen a helyzet

en magam pocsek iro vagyok, de meg ha jol is tudnek irni, akkor sem lenne ra sok idom az egyetem mellett:s koszonom azert!💛

2018. okt. 20. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:

EstherLautner2311 a wattpadon. Vagy linkelem a blogom, ott van minden ff. [link]


Ja és 33 éves nő vagyok, nem 11 éves.

2018. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Beleolvastam es nagyon tetszik, koszonom EstherLautner!😍
2018. okt. 22. 16:37
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha valakit erdekel meg, talaltam egy brutal jot.

az iro "rovidparsorosok" a szoveg cime pedig N A G Y B E T Ű K.

igaz nem fanfic, de engem teljesen megfogott, alig varom mar hogy uj "resz" jojjon. csak ajanlani tudom

2018. nov. 4. 00:04
 8/8 anonim válasza:
Szia! Nem tudom mennyire vagy homofob, de ha nem vagy az akkor tudom ajánlani Becca Prior - A tanítvány című könyvét
2018. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!