Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kedvenc Harry Potter szereplő?

Kedvenc Harry Potter szereplő?

Figyelt kérdés

Legyszi írjátok le azt is, hogy miért ill. Miért nem!

Normális válaszokat!



2018. szept. 18. 21:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Huh az én kedvencem Hermione. Azért mert okos és mindent meg tud oldani. Meg még Ron is jó fej. Szerintem ő az egyik legviccesebb karakter. Piton az egyik olyan szereplő, akit pont akkorra kedveltem meg mikorra meghalt. De igazából minden karakter jól ki van találva, mind ebbe a csodás HP világba való. ☺️
2018. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Remus Lupin -végtelenül szerethető karakter. Szerintem ő adja meg az igazi "apafigurát" a sorozatban.

És ráadásul vérfarkas. Mennyire menő már?!

2018. szept. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van! Nekem a kedvencem Draco Malfoy. Azért ilyen gané, mert félre nevelték. Bírom a humorát és tetszik,hogy ravasz.
2018. szept. 19. 15:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ó, én kb. mindenkit szeretek, nagyon jó karakterek vannak az egész sorozatban végig. Ha mégis ki kellene emelnem párat, akkor:


Hermione (okos, lojális és igen csinos, ami férfiszemmel sokat lendít a dolgon)

Hagrid (melegszívű óriás, nem tudom miért de nagyon bírom)

Dumbledore (bölcsessége és ereje elképesztő)

Piton (az első részekben nem kedveltem, de a végén amit a Merengőben lát az ember... szerintem nem kell részletezni micsoda áldozatokat hozott végig, és végső soron mekkora hős volt azzal együtt hogy a hétköznapi dolgokban nagyon alja tudott lenni, de ez végülis érthető valahol)


És a gonoszokat sem zárom ki, Voldemort karaktere pl. szerintem az egyik legjobb főgonosz az összes könyvben/filmben amit valaha készítettek, hatalmas az ereje, imádom hogy tényleg egy elemi gonosz aki egyedi módokon keresi a halhatatlanság útját és aki tényleg a legborzasztóbb gaztetteket is szemrebbenés nélkül hajtja végre tömegesen. Illetve a filmben nagyon tetszett Ralph Fiennes játéka, telitalálat volt a szerepre, és a szinkront is szerettem.


De mondom, mindenki jó a maga útján, nyilván Harryt nem lehet nem szeretni a maga életútjával, és a lojalitása, odaadása, igazságérzete nem semmi főleg azok után amiken egész életében átment, Ron is jó karakter bár ő nekem a másik két főszereplő mögött van, a mágikus lények is tetszettek, Sirius, Lupin két nagyszerű apafigura akiket fájó hogy elveszítünk, Fleur dögös őt azért szeretem, Fred és George hihetetlen jó arcok, lehetne sorolni... jó itt mindenki úgy ahogy van... :)

2018. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Bellatrix Lestrange, mert nagyon szimpatikus egyéniség és nagyon fontos mommentum volt mikor (spoiler alert) megölte Serious Black, mert így ezáltal tudott fejlődni Harry karaktere.
2018. szept. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

momentum*

Blacket*

2018. szept. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Bellatrix mint szimpatikus egyéniség? Nála kb. még Voldemort is szimpatikusabb. :D Bellatrix meg Greyback kb. a két legőrültebb, leggonoszabb (Voldi után) és legtébolyultabb szereplő... De hát kinek mi. :D Akkor már Narcissa Malfoy inkább.
2018. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sztem is Bellatrix egy undok, pchi*opata s*ajha. Nagyon idegesítő, és sohasem bocsátom meg neki, hogy meh
2018. szept. 21. 14:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretem Bellatrixot, mert negatív karakternek nagyon is jó. Mondjuk én alapból a Black családot nagyon érdekesnek tartom, ha rajtam múlna, róluk lenne könyv/film/színdarab/akármi a Fantastic Beasts és a Cursed Chiled helyett. Remus, Luna, George, Fred és McGalagony is közel áll a szívemhez, és Pitont is jól megírt karakternek tartom, de őt nem tartom szimpatikusnak, mert az, hogy a nő, akit szeretett nem őt választotta, nem indok arra, hogy egy s.eggfej legyen, aki terrorizálja a diákjait. Ezen nem változtat, hogy volt kegyes a pszichopata tömeggyilkos Voldemort ellen dolgozni.
2018. szept. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Harry, mert akármilyen meggondolatlan, ő nőtt a szívemhez a legjobban. Bátor, szemtelen, de mégis tele van szeretettel. Hűséges, nem adja fel. Szeretem a makacsságát, a megmentési kényszerét. Néha idegesít hogy olyan tudatlan, de nekem akkor is ő a best.

McGalagony, hát az 5. Könyvben megszerettem nagyon, főleg amikor Hóborccal szövetkezik. Meg egy vérbeli Griffendéles, erős boszorkány, és hűséges Dumblihoz egész végig.

Weasley ikrek. Nincs is mit mondanom, szerintem mindenki tudja hogy miért.

Valahogy Ron nem jön be, főleg a 4. És a 7. Könyvben. Kövezzetek meg sem érdekel, nem bírom őt nagyon. Hermione nekem inkább olyan, mint a többi szereplő. Jó, de nem annyira, mint a 4 kedvencem, de nem unszimpi mint Ron vagy Piton.

2018. szept. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!