Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szilvási Lajosnak melyik...

Szilvási Lajosnak melyik könyveit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Aki úgy gondolja, nyugodtan spoilerezzen annyit, hogy pozitív lesz-e a vége!! Eddig az Egymás szemébent olvastam, de a vége olyan rossz... jobban örülnék valami "happy end"-nek, mint a Bújkál a hold, Egyszer-volt szerelemben lesz. :)

Köszi!



2018. aug. 22. 18:48
 1/2 anonim válasza:
100%
Ha csak az Egymás szemében-t olvastad, honnan tudod, hogy a másik kettőnek milyen a vége? Én elég sokat olvastam tőle, nagyon szerettem mindet. És mindnek a végét is. Az egyik legjobb szerintem az És mégis őrizetlenül, de szintén jó az Albérlet a síp utcában. A néma is nagyon elgondolkodtató sztori. Olvasd el mindet, nem fogsz csalódni! :)
2018. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Hát, mindhármat olvastam, de csak egy olyan Szilvási könyvet olvastam eddig, aminek rossz lett a vége. Így értettem. Úgy sajnáltam, mert simán lehetett volna happy end az is. Köszi az ajánlást, bár én azt hallottam, hogy az És mégis őrizetlenül is nagyon szomorú, de ha megéri így is, akkor mindenképp kipróbálom. :)
2018. szept. 16. 10:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!