Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik lehet ez a könyv?

Melyik lehet ez a könyv?

Figyelt kérdés

Sajnos már nem emlékszem belőle sok mindenre, pár éve olvastam. Valami virus vagy betegség miatt, ami Kínából indult, rengetegen meghaltak. Az emberek nem érnek egymáshoz, nincs szex csak mesterséges megtarmékenyítés, hologrammos telefont meg televízíót használnak. a főszereplő összejön egy sráccal aki nem tartja be ezeket fojton hozzáér és egyszer elviszi haza magához valami falon túl ki a tanyákhoz.

Bocsi ha kicsit kusza de csak errre emlékszem.



2018. júl. 3. 09:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Valami olyasmi is volt benne, hogy a levegőben közlekedtek, és nem igazán mehettek a felszínre. mikor a földön voltak egyszer összetalálkoztak egy apával aki a gyerekét védte, de a katonák vagy kik fejbelőtték de ebbe nem vagyok biztos
2018. júl. 4. 12:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem egy a Merengőn levő slash jutott az eszembe erről. [link]
2018. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg ez az. Ezer hála és köszönet. :)
2018. júl. 4. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Juhuuuu :) Örülök
2018. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!