Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fontos! Most néztem meg a...

Fontos! Most néztem meg a Lolita c. filmet. És nagyon tetszett. Könyvben is el szeretném olvasni, hol tudok venni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 16. 00:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Véletlen írtam a politika kategoriaba
2018. jún. 16. 00:36
 2/9 TR75 ***** válasza:
Antikváriumban, vagy bolhapiacon.
2018. jún. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Európa Kiadó évek óta jelenteti meg a Nabokov életművet, a Lolita a kiadó honlapjáról is simán megvásárolható, 3000 Ft alatt. A filmet közül amúgy gondolom a Lyne-féle cuccot láttad, van egy régebbi, Stanley Kubrick rendezésében, az sokkal jobb, nézd meg.
2018. jún. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Meg fogom nézni :)
2018. jún. 16. 09:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
vegyél inkább egy kindle-t, és minden könyv ingyen van rá
2018. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Anonime AJ ***** válasza:
0%

Csaaaak gondoltam hogy megemlítem, hogy a "Lolita" szó japánul Fiatal-kis lányhoz vonzódik felnőttet jelent. Tehát tulajdonképpen pedofilt.

Ami nagyon viccesen jön ki mert a történt szerint a főszereplő beleszeret a fobérlöjének a "koraérett" lányába.

Igazából a lányt hívják Lolitának de tudjuk a pasast is kivni egy Lolitának😅😅😅

2018. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
@6 Ez a mű az eredete a szónak, angolban a lolita koránál testileg érettebb lányt jelent, nagyjából a jailbait szinonímája.
2018. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
# 6: Csak gondoltam megemlítem, hogy ha fogalmad sincs valamiről, akkor maradj csöndben, és bölcsebb marad mindenki.
2018. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!
2018. jún. 24. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!