Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mindjárt június 3! Hajnalhasad...

Mindjárt június 3! Hajnalhasadás? Megrohamozzuk a könyvesboltot?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 14:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
alap :) de imááádomm (L) együt rohanuunk :DD:
2010. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
és nagyon várom már az Eclipset <33 . előőző voltam :)
2010. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A kiadótól hírlevélben megkaptam az első fejezet pár oldalát és ma küldtek újabb adagot... más a fordító, nekem jobban is tetszik így.


Naggggyon várom :P

2010. máj. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Elolvastam már:D. De megveszem az elsők közt, hiszen így lesz teljes könyvben a twilight-saga, a polcomon:D
2010. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Várod az Eclipse-ot? Ahhoz gratu :P Arra már nem kell várnod. Mekkora fan lehetsz azért...


Én szeretem a sorozatot, de azért nekem a 7-8000 ft kicsit sok egy könyvért. Elkérem majd egy ismimtől, aki megveszi. Amúgy olvastam már, kalózban. Biztos meg leszek kövezve :P De nem vagyok türelmes típus :D


14/L

2010. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem a fentebbi válaszoló az eclipse filmre gondolt, csak nem írta ki. :)Annak most lesz a premierje ebben a hónapban. Jobb nem ócsárolni másokat hogy mekkora fanok, ha így nézzük te se vagy nagyobb fan mert nem tudod mikor jelenik meg a következő film... :p
2010. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
43%

Ja bocs. Honnan tudtam volna? De am mivan akkor, ha esetleg szarok a filmre magasról, mert szörnyűek lettek az eddigiek? Jó, nem mintha ez lenne :P De akkor is. Megnézem, mert kiváncsi vok, de nem várok húdesokat tőle. Igazad van amúgy, nem tudtam h mikor jelenik meg, nem tartom fontosnak. Szal akk nem vok fan. Ennyi :P

De tényleg bocs attól, aki az Eclipse-ot írta, visszavonom.

2010. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen megrohamoznám, de mivel egy kanyi vasam sincs ezért nekem ezt most ki kell hagynom :( Pedig szeretném.
2010. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem tudod valakitől kölcsönkérni?
2010. jún. 4. 21:24
 20/21 anonim ***** válasza:
51%

Sokat olvasok,de az ilyenfajta könyvek egyszerűen nem fognak meg.

De ha annyi embernek bejönnek akkor nemlehet rossz.:D

2010. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!