Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti a történeteiteket Wattpadon...

Ti a történeteiteket Wattpadon, Merengőn vagy Blogspoton osztjátok meg?

Figyelt kérdés
Szeretném publikálni az interneten az egyik művemet, de nem tudom eldönteni, hogy melyik oldalon tegyem. A Wattpadról azt hallottam, hogy rengeteg igénytelen mű van ott. A Merengőről semmit se tudok, a Blogspoton meg szerintem senki se találna rá.

2017. szept. 3. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én WP-n. Igen, sok az igénytelen, de lehet találni jókat. A Merengő gondolom a szépirodalmi „műveknek” van, az enyém pedig nem az, a Blogspot pedig nekem túl bonyolult :D

Milyen témában írsz? És mik éedekelnek? Talán tudok ajánlani Wattpadról

2017. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A wattpaddal annyi a baj, hogy sok az idióta rajta, aki szarik a szabályzatra. De ha jól írsz, megtalálnak. Én személy szerint a wattpadot tartom előnyben.
2017. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Kettes, ne már. Van egy csaj, írni azt nem tud, másokat kritizálni viszont igen. Állandóan a szabályokról pampog, tök idegelő, le van tiltva, de még így is az ő szarjai jönnek szembe velem... Fuhh
2017. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A Merengő nem szépirodalmi műveknek van:D

Csak elvárják, hogy be legyen tele helyesírási hibákkal a sztorid. De ott is van humoros történettől kezdve a romantikuson át (PWP nem lehet, de erotikát ott is engednek) az akciódúsabb történetekig minden.

Én ezt ajánlom:)


A Wattpadon sajnos tényleg sok a rossz sztori, kevesen járnak oda, akik tényleg tudnak segíteni az írásban. Persze mindig akad kivétel.


Az utolsóról még nem hallottam.

2017. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
59%

Én is a wattpadot ajánlom :) én is odaraktam ki az én irományomat. Viszont akár hova rakod ki figyelj a helyes írásra, mert ez az egyik legszörnyűbb hiba amit eltud követni írás közben az ember. Vagy saját magad ellenőrzéseként Word-ben is megirhatod így a program segít ugymond a hibákban. Sok sikert :)


Ui: Ha kirakod a sztorit küldhetnél egy linket privban, mert elolvasnám :)

2017. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Wattpadon minden van,leginkább fanfictionok. Az a jó benne, hogy ha bekapcsolva hagyod a copyright-ot akkor nem tudják kimásolni a művedet, viszont én ritkán talalkoztam olyan irományokkal amik nagyon népszerűek voltak és nem a romantika a fanfiction vagy a horror kategóriában voltak. Blogot akkor érdemes csinálni, ha nem csak egy része lesz a történetednek, hanem hosszú, és több részt szeretnél . Itt simán lehet másolni. Merengőről sajnos nincsen tanpasztalatom.
2017. szept. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Régi kérdés, de azért leírom, hogy szerintem a Merengő a legjobb választás. A wattpados zömében igénytelen történetek (amiknek egy fejezetük vagy 150 szó) és a "kövi feji mikor lesz?" hozzászólások helyett ott mindenki figyel a helyesírásra, terjedelemre, stb, stb... Én azt veszem észre, hogy szerencsére egyre több az építő jellegű kritika Merin, és egyre kevesebbek az ilyen semmitmondó, de azért kedves vélemények. (Bár lehet, hogy csak én vagyok ilyen szerencsés, hogy engem elkerülnek a hasonlók. :D)

Blogspoton meg a kutya sem talál rád, ha csak nem reklámozod magad minden írással/fanficcel foglalkozó facebook csoportban.

2017. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Régebbi kérdés, de attól még leírom a véleményem.


Egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy a Wattpadon sok az igénytelen mű. Sosem értettem, minek akarnak írni azok, akik az alap szavakat nem képesek leírni (pedig még a szövegszerkesztők helyesírás javítója is a rendelkezésükre áll). Persze Wattpadon is lehet jól megírt történeteket olvasni, de rengeteg igénytelen mű van ott.

Szerintem a Merengő vagy a Blogspot sokkal jobb választás. Blogspot inkább akkor, ha van kedved szerkesztgetni magát a blogot, hogy valahogy azért nézzen ki. Illetve a Blogspotos blogokra nehezebb rátalálni, de hirdetéssel az is sima ügy. :)

2017. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

5-ös, gondolom te is azt próbáltad demonstrálni, hogy milyen szörnyű is az, ha valaki nem tud helyesen írni. Köszönjük! ^^


Rengeteg facebook csoport van, ahol tudod hirdetni a blogspotos oldalad, és általában kommentelnek is (én kpop fanfic körökben mozgok leginkább ilyen téren, úgyhogy csak ilyenről tudok konkrétan, ettől függetlenül nyilván vannak egyéb típusúak is).

A merengő jó, ott rá is találnak, és nagyrészt igényes történetek vannak fent, mert nem mindent engednek át a moderátorok. Hátránya, hogy talán nem olyan ismert.

A wattpad ismert, és nagyon könnyen nagyon sok emberhez eljuthat, de ha adsz magadra és a sztoridra, akkor nem oda teszed ki. Csak nézz rá bármelyik kategória első öt történetére, és megérted, miért. (Helyesírás nulla, tartalom nulla, beteg fétis és erősen erotikus jelenet annál több.) Nem azt mondom, hogy nincs fent egy igényes mű se, de a számuk elég elenyésző, és a wattpad közönsége nem is az, aki egy picit is értelmesebb történetet értékelne.

2017. okt. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Teljesen egyetértek azokkal, akik a wattpadról azt mondták, hogy sok az összecsapott "mű". Volt szerencsém rengeteg könyvet elolvasni ott, így mondhatom, hogy vannak - elenyésző számban, de vannak - jó könyvek (?) is wattpadon.

Ha igényesen megvan írva a történeted, akár ide (wattpad) is felrakhatod, hidd el megfogják találni, mivel nyilván szívesebben olvasnak az emberek egy olyan művet, amibe fektettek időt/erőt és nem csak pár perc alatt összedobott 150-200 szavas dolgokat.

Nekem csak ezzel az oldallal van tapasztalatom, remélem jó döntést hozol/ hoztál a kipublikálással kapcsolatban :)

2017. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!