Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudnám hirdetni a történet...

Hol tudnám hirdetni a történetemet, amit írok?

Figyelt kérdés

Az oké, hogy pl. Facebookon, de azon belül? Milyen csoportokban? Nem fanfic, csak egy original sztori. Esetleg másik oldalon?

A válaszokat előre is köszi:))



2017. máj. 11. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy mégis milyen történet. Vannak ilyen-olyan területre specializálódott oldalak.
2017. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Blogos csoportokban:) Ha beírod keresőbe, csomót találsz.
2017. máj. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Középkori, romantikus(-akció)

Köszi a válaszokat! :) Viszont név szerint nincs valami csoport/oldal, ami bejött nektek?

2017. máj. 11. 23:37
 4/10 Csicsky ***** válasza:
87%

Küldtem privátot. Ez egy összeállítást tartalmaz, amit kezdő íróknak szoktam elküldeni, hogy könnyebben boldoguljanak az írással (linkek, tanácsok, ajánlott szakirodalom, stb.). Ez az írással kapcsolatos kezdeti nehézségek leküzdésére szolgál (a feltett kérdésedre is itt adtam választ).


Amúgy ha komolyan akarod venni az írást, akkor szükséged lesz úgynevezett tesztolvasókra is (más néven: béta olvasók), akik írásokat véleményeznek, tanácsokat adnak. Létezik egy tesztolvasói csoportosulás, a privátban fel van tüntetve, hogy hol találod meg őket.

2017. máj. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

pl itt:

[link]

2017. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Watpad
2017. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Wattpad. Nagyon jó!!!
2017. máj. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké, de ott Wattpadon rátalál majd valaki? Eddig wordpressen írtam.
2017. máj. 14. 11:22
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Wattpad

Fanfiction.net


Nekem ez a kettő a kedvencem. Fanfiction.netre értelemszerűen csak fanfic-et tölthetsz fel, teljesen original sztorikat nem.

Mindkét oldalon van magyar közönség, bár, főleg, ha olvasnál, angolul több sztorit találsz.

Nem árt - főleg wattpadon -, ha az elején kommentelsz, és vote-olsz, ha tetszik, amit olvastál. Így találnak rád... :)

2017. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Fictionpress az eredeti sztorikkal foglalkozó társoldala a Fanfiction.net-nek, de nem tudom, ott van-e magyar közösség.

Csicsky, elküldenéd nekem is az infókat privibe? Köszi!

2017. júl. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!