Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért szekálnak azért az...

Miért szekálnak azért az iskolába mert olvasok?

Figyelt kérdés
Hetedikes lány vagyok és mindig szekál mindenki az iskolába azért mert olvasok.

2017. márc. 8. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Mert a többség suttyó! Nem menő manapság az olvasás. Ezért is egyre hülyébb a fiatalság.
2017. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Ne foglalkozz velük. Másfél év és soha többé nem látod a képüket. Sajnos a fiatalok többsége csak a telefonját tudja buzerálni, meg a facbúkot bújni, könyvet meg csak képen láttak.

Még szerencse, hogy vannak kivételek.


ui: Mondjuk ha az órán a tanár szekál, hogy ne olvass, annak azért van jogalapja. :)

2017. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom szerint ez csak általánosban megy, szóval gimiben már nem hsizem, hogy gondod lesz. A mostani sulimban sem olvasnak túl sokan, de az aki nem, nem piszkál. Néha meg-meg kérdezik, ogy mit olvasok, és látnád a fejüket, amikor rájönnek, hogy ismerik, mert mondjuk látták a filmet. :D Olyankor azt kérdezik, hogy nagyon más-e, a válaszom pedig általában igen.
2017. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Amennyire én vissza tudok emlékezni általánosban még mindenki beszól mindenkinek mindenért.

Az meg, hogy a mai fiatalok ilyen meg olyan rosszak lásd. az első két válaszolót csak kacagni lehet, ők már nem emlékeznek arra milyen volt gyereknek lenni, én 1999/2000-ben voltam hetedikes, akkor se olvasott az osztályunkból senki rajtam kívül, pedig a mi osztályunkból senkinek nem volt nem, hogy okos, de semmilyen mobilja.

2017. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!