Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki tud a twilighthez hasonlo...

Ki tud a twilighthez hasonlo konyvet ajánlani?

Figyelt kérdés
Mar ezerszer kiolvastam a twiligtot angolul is es nem találok jo könyvet. Szeretem az izgalmakat, egy nagyon kicsi romantikát, es legyen hosszú... Hasonlo a beavatott meg ezekhez. Sajnos mar szinte mindent olvastam , eddig az alkonyat jott be a legjobban!

2017. febr. 7. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha angolul is olvasol, akkor valamit rosszul csinálsz, hogy nem találtál semmi megfelelőt.

Ha csak azoknál a felvetéseidnél maradunk, hogy "hosszú, izgalmas, kicsi romantika", itt van pár javaslat:


Egy rész: Battle Royale

Sorozat: Éhezők viadala, Matched, The Maze Runner, The Mortal Instruments, Legend


Ha viszont ragaszkodsz az echte twilight-hoz, innen válogathatsz:

[link]

2017. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, amiket felsoroltál, nagyon jó könyvek, de a nagy részüknek semmi köze a Twilighthoz.

Amit leginkább ajánlani tudnék, az a Luxen sorozat. Csak az első részt olvastam, de az fájdalmasan hasonlít a Twilightra, a cselekmény pontról pontra ugyanaz, csak az alapja más. Cassandra Clare egyik sorozata, a Pokoli szerkezetek annyiban hasonlít a Twilightra, hogy ott is megvan ez a szerelmi háromszög. Fejből hirtelen ennyit tudok, de nézz körül a vörös pöttyös könyvek között, nagyon sok hasonló könyv van.

2017. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ma 19:21


Olvasd el az egész kommentet, ne csak a könyvcímeket. Mindjárt teljes lesz a kép arról, mi is történt.

2017. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!