Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Rémségek cirkusza könyvsoroz...

A Rémségek cirkusza könyvsorozat inkább ifjúsági, vagy akár nagyobbak is élvezettel olvashatják?

Figyelt kérdés
21 éves,Harry Pottert örömmel olvasó egyénnek venném ajándékba.Szerintetek jó ötlet?
2010. máj. 5. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ifjúsági inkább. Namost nem tudom milyen könyveket szeret, de az elég döcögősen indul, sokáig nem történik semmi. Szerintem inkább jobb a démonvilág sorozat, ott rögtön a bevezetésben legyilkolnak egy családod:)

Vagy tudom ajánlani a bartimaeus trilógiát, nem túl ismert de annál jobb könyv.

2010. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem tetszene neked :) Imadom a sorozatot, a film meg egy kalap sz*r...Es az elottem szolohoz hasonloan ajanlanam a Demon koteteket, mert nagyon jok, sot jobbak mint a Vampir konyvek! :)
2010. máj. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem ha szereti a Herry Pottert,ezt is szeretni fogja.Kb az a stílus.Amúgy én 22 vagyok és most olvastam el 2 könyvet belőle.Szerintem nagyobbak számára is élvezhető könyv.Vagy ha lány,vegyél neki az alkonyat sorozatból.Most az a "menő".
2010. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok, és nekem tetszenek, szerintem 6 év múlva is tetszenének :) De szerintem a vámpírkönyvek jobbak :)
2010. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

hát szerintem inkább gyerekeknek való.. a 10 éves öcsémnek nagyon tetszett, de nekem annyira nem..

15/L

2010. máj. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!