Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol keressem azt a könyvet,...

Hol keressem azt a könyvet, aminek se a címét, se a szerzőjét nem tudom? Régen, kb.2 éve olvastam egy könyvet, ami nagyon tetszett. De sajnos nem jut már eszembe se a címe se a szerzője. A tartalmát illetőleg, csak egy-két emlékfoszlány maradt meg.

Figyelt kérdés

Tartalom:

Egy lányról szól, aki beleszeret egy vámpírfiúba, de a vámpírfiú apja nem akarja, hogy együtt legyenek, így feladatot ad a lánynak. Az a feladata hogy meg kell ülnie egy lovat,egy bizonyos időn belül (mondván ha sikerül, akkor együtt lehetnek), de eddig még csak a vámpírfiúnak sikerült meglovagolnia azt a lovat. Viszont az első találkozásnál a lány egyből megszelídítette a lovat,ezért a vámpírfiú apja elvarázsolta (vagy nem tudom mit csinált a lóval) de az megvadult, és amikor eljött az idő, hogy a lány megülje, akkor a ló ledobta magáról a lányt.

Sajnos csak erre a részletre emlékszem "pontosan" a többi része még halványabban van meg. Kérlek segítsetek!!

Aki esetleg tudja a könyv címét vagy szerzőjét, azt kérem hogy írjon. Előre is köszönöm.



2016. aug. 3. 22:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!