Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem lehet ebből a...

Miért nem lehet ebből a témából kitiltani az Alkonyat és egyéb, igénytelen vámpírtörténetek rajongóit?

Figyelt kérdés
Minden második kérdés ezekhez kapcsolódik,és én már unom,hogy elmegy ezzel egy csomó időm.Ráadásul vagy milliónyi Alkonyat-rajongói oldalt lehet találni a neten,nem tudom,miért kell még ide is irkálni róla..Mi a véleményetek?
2010. ápr. 17. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincs vele bajom.

Ha olyasmiről szól a kérdés ami engem nem érdekel, nem nézem meg. Ennyi:)

2010. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze,ezt értem.De arról beszélek,hogy ott van egy csomó kérdés,és egyszerűen idegesít,hogy mindet kerülgetnem kell..
2010. ápr. 17. 14:39
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Ennyi erővel mindenkit ki lehetne tiltani mert minden kérdésre megtalálható a válasz más oldalakon is. Csak kicsit keresgélni kellene... arra meg mindenki lusta.
2010. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, de az igen, h állandóan kérdezgetik, h mikor és hol tölthetem le azt a részt szinkronosan, ami még meg se jelent! Ha olyan nagy rajongók akkor ezt miért nem tudják? Kereső is van az oldalon és ha csak annyit írna be, h Twilight akkor szerintem 100 oldal jönne ki, de mindegy!
2010. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen,igen,erről van szó!
2010. ápr. 18. 11:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért nem lehet kitiltani mert ezt az oldalt azért találták ki! Azért hogyha van kérdésed és a neten nem találod meg akkor itt megkérdezheted!

Szerintem ezeket az Alkonyatos kérdéseket meg nem ugynaz az ember teszi fel, hanem emberkék akik erre tévednek és sajnos nem tudják hogy ezen az oldalonlétezik kereső.

Ha nemtetszik vagy nem érdekel a kérdés akkor minek olvasod el?

2010. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bírom,amikor valaki ezzel jön,hogy "akkor minek olvasod el".Tudod,itt nem egy könyvről van szó,aminek ha nem tetszik a tartalma,leteszem.Itt nem tudom kikerülni ezeket az idióta kérdéseket,mert szó szerint belemásznak az arcomba.Keresni akartam valami jó témát a Könyvek kategóriában,erre már az első oldalon vagy tíz-tizenöt Alkonyatról szóló - még csak nem is értelmes - kérdésbe futottam bele.Vagy most tényleg én vagyok finnyás?!Nem értem.
2010. ápr. 23. 14:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem is csöppet idegesít, hogy mindenhol Alkonyat, Alkonyat és Alkonyat. Egy kérdést száz féle képen tesznek fel, mikor maximum csak két oldalt kéne visszaolvasniuk, és tuti megtalálnak a válszokat.

Az viszont szerintem nem idegesítő, hogy egyéb vámpíros könyvekről kérdezősködnek. Szerintem vannak köztük jók és nagyon jók is. Én rendszeresen olvasgatom a kérdéseket, és így sokszor találok olyan könyveket, amik tényleg jók.

2010. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsóhoz szólnék.Igen,ezt el kell ismernem,hogy vannak köztük jók,illetve jó.Anne Rice vámpírkönyvei kiválóak,TÉNYLEG igényesek,s bezzeg ezekről egy betűt nem találtam még.:P
2010. ápr. 26. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!