Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kevin Hearne - A Vasdruida...

Kevin Hearne - A Vasdruida Krónikái lesz fordítva tovább?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az első három rész le van, olvastam, és imádom, de látom van még (jó sok) része, ami már ki lett adva régebben, de semmi infót nem találtam, hogy le lesz e fordítva. Esetleg nem tudja valaki? :)

#fordítás #Atticus #kevin hearne
2016. júl. 19. 06:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a jogot megkapták, szerintem folyik már a fordítás is. Eredetileg az év első felében ígérték, de az már eléggé letelt. Most utoljára azt olvastam, hogy még idén megjelenik (a megjelenési tervek között szerepel). Én is nagyon várom. Már azon gondolkodtam, hogy megrendelem inkább angolul :D
2016. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ó értem, köszönöm :D Hát most mondanám, hogy megrendelem én is angolul, mert hát...ja...de mire megtanulok annyira angolul, hogy egy egész könyvet tudjak elolvasni, addigra kijön magyarul is :"D
2016. júl. 19. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az, nem vagyok egy nagy angolos, és bár vannak egyszerűbb könyvek, amiket megértek, de Atticus történetei tele vannak olyan szavakkal, amik még magyarul is nehezek :D sebaj, viszonylag türelmes ember vagyok.
2016. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!