Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Molyon mit jelent az olvasási...

Molyon mit jelent az olvasási link? Mármint sok kiírásnál írják hogy kérik az olvasási linket, de az micsoda?

Figyelt kérdés

2016. jún. 19. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a link azt mutatja meg, hogy mettől meddig olvastad a könyvet percre pontosan. Ezzel tudod úgymond igazolni a kihívásoknál hogy te olvastad a könyvet.

Ha valami nem világos még, kérdezz nyugodtan, évek óta fent vagyok a molyon :)

2016. jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Molynak van egy nagyszerű Súgója, érdemes böngészni: [link]


Ha a Súgó alapján nem világos, nyugodtan tedd fel a kérdésedet a Súgunk! zónában ( [link] szívesen segítünk. :)


Amúgy sosem értettem, az ilyesmit miért gyakorikérdéseken kérdezik meg az emberek, miért nem Molyon - nekem sokkal logikusabbnak tűnik ott kérdezni, hiszen ott mindenki más is molyol, így sokkal nagyobb valószínűséggel tud válaszolni valaki, míg gyakorin csak néha-néha jár erre molytag, és ritkán érkezik gyors válasz a molyos kérdésekre. (Molyon általában pár óra alatt már kapsz választ.) Sokakat kérdeztem már erről, de még senki nem válaszolt, nagyon örülnék, ha te megtennéd. :)

2016. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!