Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyasmihez hasonló...

Tudtok olyasmihez hasonló sztorikat, mint Cortez és Reni kapcsolata csak a valóságban?

Figyelt kérdés
szeretem olvasni az ilyen és ehhez hasonló történeteket,de ha történt vlkivel ilyesmi a való életben azt még jobban :) :):Dköszi

2016. jún. 5. 18:17
 1/5 A kérdező kommentje:
nem tudom h jó helyre írtam-e
2016. jún. 5. 18:30
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Minden kamasz. MINDEGYIK. Annyira jellegetelen, semmi, átlag történet, hogy kb. az osztálytársaid tudnak neked ilyeneket mesélni.

Már miért írni AKÁRKI egy könyvet a világ legelcsépeltebb, heti zsázszor megtörténő valóságos buta tinirománcáról? Már a Szent Johanna is egy fantáziátlan vacak.

2016. jún. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ízlések és pofonok!:) Nem mindenki egyforma és igen vannak akik szeretik az ilyen "fantáziátlan vackokat". Te gondolom nem tartozol közéjük és mivel a kérdésem,hogy tud-e vlki ilyen történeteket mondani így a te válaszod nekem értéktelen,de kösz a semmit :)
2016. jún. 5. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha belegondolok, akkor az én életem valamennyire hasonlít, bár nagyon nem vagyok már tini. De ettől eltekintve van egy őrült helyes, fekete hajú, kék szemű "Cortezem", aki a világon mindennél jobban szeret és mindent megtenne értem, én meg mindig Reni-típus voltam, amíg suliba jártam.

Ettől eltekintve azt mondanám, hogy azért van ekkora sikere a sorozatnak, mert a fiatal lányok mind bele tudják élni magukat és a saját életükre vonatkoztatni.

21/L

2016. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biztos szép pár lehettek:) Igen, sokszor az egyszerű,sablonos történetek többet érnek,mint az túl komplikáltak :)
2016. jún. 6. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!